#1 2010-02-19 09:27:36

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Sugestie i współpraca.

Witam,

Jeśli zajrzałeś na to forum i przeszedłeś [html]<a href="http://forum-websitex5.pun.pl/register.php">REJESTRACJĘ</a>[/html] zapraszam Cię do pisania sugesti na temat tego forum.

Masz pomysł jak można ulepszyć wygląd, dodać nowe działy i wszystko co jest związane z tym forum poinformuj nas o swoich pomysłach.

Jesteś zainteresowany i masz ochotę być moderatorem na forum ? Chcesz pomóc w dobrym działaniu forum ? Czekamy właśnie na Ciebie ! Zkontaktuj się z [html]<a href="http://www.forum-websitex5.pun.pl/profile.php?action=view&id=2">Administratorem</a>[/html] .

Offline

 

#2 2010-03-16 12:00:12

tranz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 5

Re: Sugestie i współpraca.

Witam. Mam taką propozycję, a może bardziej pytanie. Pracuję w WebSiteX5 od ponad roku i wiem że w Polsce  maję bardzo słabo działające centrum wsparcia. Ostatnio jak z nimi rozmawiałem byli bardzo chętni do współpracy. I tu moja sugestia aby wystosować do nich zapytanie o wsparcie merytoryczne naszego forum. Wszelkie zapytania radził bym jednak kierować do Affiliate Partner Program. Od polaków nic nie dostaniemy. To już wiem. Pozdro

Offline

 

#3 2010-03-19 07:17:29

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Sugestie i współpraca.

tranz napisał:

Witam. Mam taką propozycję, a może bardziej pytanie. Pracuję w WebSiteX5 od ponad roku i wiem że w Polsce  maję bardzo słabo działające centrum wsparcia. Ostatnio jak z nimi rozmawiałem byli bardzo chętni do współpracy. I tu moja sugestia aby wystosować do nich zapytanie o wsparcie merytoryczne naszego forum. Wszelkie zapytania radził bym jednak kierować do Affiliate Partner Program. Od polaków nic nie dostaniemy. To już wiem. Pozdro

Było by cudownie mieć taką współpracę, ale po pierwsze forum za krótko żyje, po drugie nie stoi na płatnej domenie, po trzecie Polacy nie są zainteresowani, po czwarte administrator oficjalnego forum na reklamę tego forum odpowiedział, że przeciesz jest zakładka PL na forum oficjalnym, po piąte i ostatnie jak będziemy mieć tutaj dość dobry ruch, sporo użytkowników i takie konkursy jak niedługo ten, który w tej chwili chwilowo jest zawieszony (można o nim przeczytać w innym temacie) to pobijemy (obalimy) wszystkie wcześniejsze punkty, które wymieniłem i będzie tak jak mówisz tranz

P.S tranz Jak  masz ochotę zająć się tym problemem na rzecz tego forum to odezwij się do mnie

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ferienhaus Luna mit Saunahaus, Kaminofen,... lesnica weekend w ciechocinku z zabiegami wodomierze wrocław