#1 2010-07-11 09:43:35

 Przemya13

Często na forum

528873
Skąd: Lubiewo
Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 74
WWW

Wejdź TUTAJ!!!!

CZeść
Oto moja praca:
www.star-games.ugu.pl
Pzdr


| www.ftf-clan.ugu.pl |
Jeśli widzisz biegnącego co sił w nogach magazyniera amunicji, zrób wszystko aby go wyprzedzić!

Offline

 

#2 2010-07-12 06:48:34

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Wejdź TUTAJ!!!!

Strona za bardzo kolorowa zbytnio kombinujesz z kolorami pasek przewiajna kompletnie nie pasuje do strony (dlatego w moim odczuciu zbytnio kolorwa), czcionki na stronie to haos na każdej stronie każdy rodzaj napisów czy przycisków to inna czcionka nie dobrze to wygląda, beznadzieja z tym zmieniającą się ikoną kursora myszy gdzie nie najedziesz to zmienia się kursor (jak masz jakiś kod html to kursor normalny, jak na menu kursor kolorowy może to denerowować widza na stronie), stopka powinna mieć tylko tekst jeśli już wstawiasz grafikę to o takich samych rozmiarów co stopka nie większe chyba, że nawiązują do stopki (a ta grafika twarzy po prawej stronie w stopce nie ma nic wspólnego z tematyką strony ani ze stopką), do tego strona umieszczona na darmowych hostingu więc reklamy doklejane przez hostingodawcę są mocno naruszające strukturę strony i też jest w nich haos (są mocno porozrzucane i niepoukładane, zobacz jak jest tutaj na forum każda reklama ma swoje miejsce a nie gdzie popadnie), polecam płatny hosting albo zgłoś się do mnie na prywatny serwer Ocena końcowa 2 na 10 możliwych może jak strona się zmieni i pojawi się znów do oceny to dam więcej

Offline

 

#3 2010-08-11 08:15:46

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: Wejdź TUTAJ!!!!

Widać trochę inaczej strona wygląda od momentu jak maniks napisał swoją opinię, ale ja nie lubię takich stron bo to dla dzieci a ja już z tego wyrosłam

Offline

 

#4 2010-12-03 22:02:19

 Przemya13

Często na forum

528873
Skąd: Lubiewo
Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 74
WWW

Re: Wejdź TUTAJ!!!!

Zmienilem strone teraz =]
Wiem dziecinne w koncu mam 14 lat i strona opisuje gre w ktorej spotkalem ludzi ktorzy maja ponad 40 lat =]
Wiekszosc to 20 latki- nudza sie wiec graja =]
Wiec ja zrobilem strone o grze z ktorej moga sie czegos dowiedziec =]
Pozdrawiam!
PS:Prosze o ponowna ocene =]


| www.ftf-clan.ugu.pl |
Jeśli widzisz biegnącego co sił w nogach magazyniera amunicji, zrób wszystko aby go wyprzedzić!

Offline

 

#5 2010-12-04 07:12:22

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Wejdź TUTAJ!!!!

Jeszcze powinieneś dodać naszą reklamę bo znikła a Twoja na naszym forum jest

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-websitex5.pun.pl elderscrolls pakiet wellness Ciechocinek