#1 2010-10-09 05:45:47

 neposz

Użytkownik

Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 28
WWW

moja druga strona

Chciałby pokazać Wam moją drugą stronę. Na co dzień pracuje jako terapeuta w placówce Monar w Nowym Sączu. Strona którą przygotowuję, to przede wszystkim informacja. Monar Nowy Sącz od 17 lat działalności nie miał nigdy stronki, więc w końcu i nareszcie będzie posiadał. Zapraszam do oglądania, generalnie chodzi mi o to czy podoba Wam się szata graficzna, bo reszta zakładek ciągle w produkcji.
www.monarnowysacz.pl

Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2010-10-09 06:40:16

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: moja druga strona

Tak na wstępie to świetny temat na stronę www tym bardziej, że wiem coś o monarze Strona z własną domeną, serwer płatny (szkoda tylko, że w beznadziejnej firmie cal.pl), W pierwszym kroku po wpisaniu nazwy strony pokazuje się strona startowa, która robi ogromne wrażenie !!! Wchodząc dalej, wiele dodatkowych obiektów nie zrobionych w WebsiteX5 co daje bardzo dobry obraz strony, generalnie wszystko jest według mnie na poziomie i bardzo dobrze. Do jedego się można przyczepić, otórz jeśli strona startowa jest w czerni to główna powinna być również w czerni zrobiona lub w czymś podobnym to znaczy szarość, lub jakiś ciemny kolor. Jakoś ten niebieski jaki widać nie do końca mi się podoba jeśli już jest strona startowa i do tego taka fajna Ocena końcowa 8/10 i gratuluję tak wspaniałej strony !!!

Offline

 

#3 2010-10-10 06:27:48

 neposz

Użytkownik

Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 28
WWW

Re: moja druga strona

Dziękuję pięknie za komentarz, bardzo motywujący do dalszej pracy i rozmyślań. A kontrast przejścia tych barw jest celowy. Takie parafrazowanie problemu. Koledzy z branży rozumieją, jak i sam klient
Generalnie z każdym dniem, strona nabiera wypełnienia, jestem coraz bliżej końca.

Offline

 

#4 2010-10-16 09:28:58

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: moja druga strona

Mi też się podoba i po poprawkach jest lepiej

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-websitex5.pun.pl walentynki Ciechocinek Boite de vitesses voiture