#1 2010-09-22 13:52:03

 doggystyle4

Użytkownik

Skąd: lubuskie
Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 24
WWW

wysyłka na serwer v.7 c/a v.8 -pytanko

Witam,
Chciałbym wysłać na serwer stronkę zrobioną w x5 w wersji 7.0.9, na eee... powiedzmy TRIALU Jednak na dniach ma przyjść zakupiona przeze mnie wersja 8. W związku z powyższym mam pytania:
1. Czy w ósemce poprawnie otworzę i wyślę na serwer projekt zrobiony siódemką?
2. W razie zrobienia nowego projektu od podstaw na v.8 i wysłania na serwer poprzednia strona zostanie całkowicie zastąpiona nową, czy zostaną nadpisane znajdujące się na serwerze pliki?
3. Czy koniecznie odinstalować mojego TRIALA v.7 przed instalacją oryginału v.8?

P.S. Może korzystał koś z półrocznego darmowego(?) hostingu SuperHost od Incomedia Website i mógłby wyrazić swoją opinię o nich, czy problemem jest rozwiązanie umowy po tych 6 m-cach?

Jeszcze jedno, czy w przypadku gdy po pół roku zrezygnuję z SuperHosta, to może to się odbić negatywnie na pozycjonowaniu stronki, która przejdzie na inny serwer?


dziękuję i pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez doggystyle4 (2010-09-22 14:07:09)

Offline

 

#2 2010-09-22 14:39:46

 Bora57

Często na forum

Zarejestrowany: 2010-06-19
Posty: 74
WWW

Re: wysyłka na serwer v.7 c/a v.8 -pytanko

Witam. Jeżeli masz zrobioną stronkę w WS 7 i zapisaną na dysku to spokojnie możesz ją otworzyć w WS 8 . Program sam przystosuje zapisane dane do swoich otrzeb i dalej możesz pracować w programie WS 8. Nie musisz odinstalowywać WS 7, ale po co ma być na dysku skoro będziesz korzystał z WS 8. Ja nie korzystałem z hostingu WebSite dlatego nie zabieram w tej sprawie głosu.

Offline

 

#3 2010-09-23 06:53:32

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: wysyłka na serwer v.7 c/a v.8 -pytanko

Mam torchę odmienne zdanie co do forumowicza Bora57 Swoje wypociny przedstawiam poniżej :

Odpowiedź 1: Swój projekt zrobiony w v7 otworzysz w nowym v8, ale v8 robi tzw. backup i projekt zrobiony w v7 z takiej pozycji go otwiera. Ja się spotkałem z takim problemem, że zrobiony projekt w wersj v7 i otworzony w wersji v8 zupełnie pogubił obiekty i cały schemat co spowodowało robienie na nowo projektu w nowszej wersji v8. Dlatego też nie polecam robienie projektu w v7 a później otwieranie go w v8. Lepiej poczekać na program, który do Ciebie ma dotrzeć i zrobić go w wersji v8

Odpowiedź 2:  Serwery nadpisują pliki stare na nowe, ale z własnego doświadczenia (mam swój serwer) nie warto nadpisywać projektów bo powstają błędy na serwerze. Lepiej skasować cały projekt z serwera i wgrać go na nowo.

Odpowiedź 3: W momencie jak będziesz instalował wersję v8 ona Ci odinstaluje triala, ale ja bym się lepiej przygotował na instalację nowej wersji programu. Odinstalowałbym starą wersję, wyczyścił rejestr systemu operacyjnego z starej wersji programu po czym instalował nową wersję programu.

Odpowiedź P.S : Nie korzystałem, ale mocno siedzę w hostingu (nie chwaląc się) i moje zdanie na ten temat jest takie: Superhost.pl świetna firma mające dobre serwery i obsługę klienta, ale mają bardzo drogo. Co do 6 miesięcy darmowego hostingu to bez problemu możesz brać i korzystać, nie ma problemu z zerwaniem umowy i nie zmuszają do wykupienia konta hostingowego po upływie 6 miesięcy.

Co do pozycjonowania ja nigdy nie miałem takich problemów ponieważ one nie występują. Jest tylko jeden warunek jeżeli zmiana miejsca Twojej strony z serwara 1 na serwer 2 nie będzie trwała długo ( tydzień, miesiąc). Jeśli będzie to trwało dłużej niż 21 dni pozycjonowanie straci na swojej wartości i może dojsć do nawet takiego problemu, że przestaniesz być wyświetlany w wyszukiwarkach.

Jak chcesz ciut taniej niż w superhost.pl i na takim samym poziomie możesz sie ze mną dogadać

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-websitex5.pun.pl darmowyporadnikmfo hotel spa w Ciechocinku