#1 2010-03-26 14:04:39

Kriss

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-26
Posty: 2

Brak mozliwości komentowania bloga

Witajcie,

Właśnie kończe prace na moją pierwszą "dziewiczą" stroną i mam problem z naszym WEB x5! Po wstawieniu do całej struktury bloga nie wyświetlają się możliwości komentawania go! Czy ktoś z Was wstawiał bloga na swoje strony?
Prawdziwym moim zamiarem jest uczyynienie z bloga swoistego forum - chcę rzucić jakis temat (news, artykół, wydarzenie itp) i zachęcić gości do wypowiadania się na ten temat.
Przewertowałem instrukcę naszego WEB X5, zrobiłem wszystko (tak mi się wydaje) od poczatku do końca tak ajk chcieli i.....

NIE MA OKIENKA DO WSTAWIANIA KOMENTARZY!!!

Pomożecie???

Kriss

Offline

 

#2 2010-04-04 21:32:51

Eryka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 6

Re: Brak mozliwości komentowania bloga

U mnie też nie było i nie ma :-) Zrezygnowałam z Website i założyłam w WordPress.

Pozdrawiam

Offline

 

#3 2010-04-04 21:42:28

 Norbi123

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 30

Re: Brak mozliwości komentowania bloga

o jakiej wersji programu mówimy-najnowsza wersja Webx5:Version 8.0.11
ps.
mam nadzieje ze w nowej jest wszytko ok;))))

Offline

 

#4 2010-04-08 01:39:09

Kriss

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-26
Posty: 2

Re: Brak mozliwości komentowania bloga

Witajcie,

Ja działam na wersji 8.0.9. Znalezłem rozwiązanie opisanego wczesniej problemu!!!! Rozwiązanie jest banalne: nie należy pozwalać na komentowanie artykułu!!!
Poniżej opisuję kolejne kroki do utworzenia blogu z mozliwością wstawiania komentarzy:
1) ustawienia zaawansowane -> blog
2) na zakładce OGÓLNE dodajemy nowy wpis (artykuł)
3) w okienku USTAWIENIA DLA WIADOMOŚCI uzupełniamy zakładkę OGÓLNE
4) przechodzimy do zakładki ZAAWANSOWANE i !!!!!!!!!!!!!NIE ZAZNACZAMY!!!!!!!! boxu "Pozwól użytkownikom komentować artyukuły"
NIE ZNAM SIĘ NA PROGRAMOWANIU, NIE WIEM KTO ODPOWIADA ZA TŁUMACZENIA PROGRAMU ALE TEN BŁĄD NAPRAWDE JEST POWAŻNY - w programie stworzonym dla nie koniecznie zaawansowanych webmasterów jest błąd zniechęcający do dalszej pracy na nim.
W pomocy programu jest wyraźnie napisane co zrobić po kolei i tam "anulowanie zaznaczenienia oznacza, że goście nie będą mogli wysyłać komentarzy" - jest to cytat z pomocy do programu (jak  się okazuje pomoc błędna)!

Pozdrawiam
Kriss

Offline

 

#5 2010-07-20 16:06:15

 Przemya13

Często na forum

528873
Skąd: Lubiewo
Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 74
WWW

Re: Brak mozliwości komentowania bloga

ja również mam problem z blogiemotóż trzeba podać jakąś ścieżkę do publicznego folderu na swoim serwerze! a ja nie wiem jaki to folder ;(
Pomóżcie plisssss!!!!!!


| www.ftf-clan.ugu.pl |
Jeśli widzisz biegnącego co sił w nogach magazyniera amunicji, zrób wszystko aby go wyprzedzić!

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Oтeли Камерун nocleg w ciechocinku