#1 2010-06-02 12:23:57

 szlufas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 24
WWW

Cos nie tak z projektem :(

Witam,
Jeszcze wczoraj uzywałem projektu do tworzenia strony. Dzis włączyłem komputer i program a tu BŁĄD PODCZAS ŁADOWANIA PROJEKTU. Czy ktos wie o co chodzi i jak to obejść.

Resetowałem , włączałem ponownie. Mam inny projekt i on chodzi ale mj główny juz nie.

Offline

 

#2 2010-06-03 00:52:15

 vtu

Lunatyk

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 360

Re: Cos nie tak z projektem :(

Ten projekt z błędem - sprawdź czy nie zmieniłeś miejsca pobytu danych (grafiki) do tego projektu.
Ścieżki programu nie mogą tych danych znaleźć.

Offline

 

#3 2010-06-04 08:18:35

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Cos nie tak z projektem :(

szlufas: najczęstrzy błąd to właśnie tak jak pisze vtu zmiana miejsca na dysku plików odnoszących się do projektu

Offline

 

#4 2010-06-04 21:50:03

 szlufas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 24
WWW

Re: Cos nie tak z projektem :(

Niestety to nie był ten problem jeżeli zmienię dyslokacje plików nie działa to na projekt. Jeżeli zawiesi sie projekt zaraz obok mamy kopie zapasowa którą program tworzy. Zmieniamy jej skrót na ifp chyba i wszystko działa

Offline

 

#5 2010-06-05 20:29:20

Łukasz Wolniewicz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 12

Re: Cos nie tak z projektem :(

Też miałem identyczny problem, no ale w którym jest ta kopia zapasowa? Oczywiście korzystam z najnowszej wersji programu a więc kopia gdzieś musi być. A tak na marginesie to np. ja lokalizacji plików projektu nie zmieniałem a błąd wyskoczył.

JUŻ WIEM ADMIN MOŻE USUNĄĆ POSTA

Ostatnio edytowany przez Łukasz Wolniewicz (2010-06-05 20:50:03)

Offline

 

#6 2010-06-13 13:42:54

 szlufas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 24
WWW

Re: Cos nie tak z projektem :(

Jeżeli projekt masz np. na dysku D:projekt to tam masz projekt główny a zaraz obok powinien byc projekt z innym rozszerzeniem wtedy tylko zmieniamy rozszerzenia. Zresztą wszystko jest opisane w pomocy na stronie producenta. i ten problem jest juz spolszczony

Offline

 

#7 2010-06-13 22:09:27

Łukasz Wolniewicz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 12

Re: Cos nie tak z projektem :(

Dziś miałem właśnie błąd który polegał na tym iż przy otwieraniu projektu pokazywało się że nie można go załadować i gdy próbowałem otworzyć z tej całej kopii zapasowej to wyskoczył ten sam błąd więc nie wiem po co ona w ogóle jest.... Chyba że błąd się zrobił przy zapisaniu poprzednim a kopia jest przed zapisem wiec nie wiem już jak to jest bo teraz generalnie wszystko straciłem i muszę robić od nowa, a tak na marginesie to WebSite x5 ma w sobie strasznie dużo błędów i to nawet najnowsza wersja.

Offline

 

#8 2010-06-14 08:34:36

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Cos nie tak z projektem :(

Łukasz Wolniewicz napisał:

a tak na marginesie to WebSite x5 ma w sobie strasznie dużo błędów i to nawet najnowsza wersja.

To poprosimy Ciebie abyś te błędy powymieniał jakie zauważyłeś. Może uda się odpowiedzieć na nie, rozwiązać je lub ostrzec innych przed tymi błędami

Offline

 

#9 2010-06-14 16:06:34

Łukasz Wolniewicz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 12

Re: Cos nie tak z projektem :(

Generalnie to nie mogę ich wymienić bo pojawiają się one nie wiadomo z jakiej przyczyny, porostu często mam tak że program pokazuje takie okienko z błędem trzeba nacisnąć OK czy coś takiego i się wyłącza. Jak mi się za jakiś czas powtórzy to wstawię zdjęcie. Jednym z może być to że gdy powtarzam taką samą czynność na różnych podstronach kilka razy to po jakimś czasie wyskakuje błąd. Nie zauważyłem poprawy od wersji 7 i moim zdaniem v8 jest tak samo błędna. Tak ogólnie to program jest bardzo fajny tylko najgorsze jest to że w jednej chwili można wszystko stracić i tego nie odzyskać bo kopia zapasowa jak pisałem wczesnej nie zawsze działa

Offline

 

#10 2010-06-14 21:39:51

 vtu

Lunatyk

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 360

Re: Cos nie tak z projektem :(

Owszem. Tu potrzebna jest praktyka i cierpliwość. Jak kilka razy stracisz projekt
i odtworzysz go od nowa to na pewno wreszcie coś wymyślisz zeby to sie nie powtarzało.
Też mialem też na początku takie problemy, a używam WebSite X5 odkąd tylko powstało.
Jak masz ważny projekt to zrób kopie w róznych miejscach na dysku. A jak masz zastrzerzenia
do programu, systemu czy słabego sprzętu, to zrob sobie kopie sprawnego projektu
na płycie CD i tam tego już ci nic nie uszkodzi, chyba ze fizycznie. Usuwaj też z Folera Temp
Folder WebSite podczas pracy. Może także WebSite wymaga przeinstalowania??

Offline

 

#11 2010-06-15 14:29:51

Łukasz Wolniewicz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 12

Re: Cos nie tak z projektem :(

Ja co jakiś czas przeinstalowuję przez to iż raz na ok. 3 miesiące przeinstalowuję Windowsa Od teraz będę robił kopię ale chciałem się po prostu dowiedzieć czy wam też tak się dzieje. Tak sobie pomyślałem że napiszę wiadomość do WebSite bo już można i to po Polsku na temat błędów jakie zauważyłem.

Offline

 

#12 2010-06-17 18:27:10

 szlufas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 24
WWW

Re: Cos nie tak z projektem :(

Jeżeli chodzi o błędy to wyskakuja mi tylko, kiedy zawiesi mi sie komputer i zamkne go awaryjnie lub kiedy program sie zawiesi i uzywam trzech magicznych klawiszy. A kopii mam chyba ze 4 tak dla spokojności Powiem że pierwszy problem z projektem napedził mi stracha i teraz kopiuje zawsze po wykonywanych czynnosciach

Offline

 

#13 2010-06-24 20:45:49

Łukasz Wolniewicz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 12

Re: Cos nie tak z projektem :(

Ja już od teraz też kopiuje za każdym razem gdy włączam projekt

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-websitex5.pun.pl darmowyporadnikmfo hotel spa w Ciechocinku