#1 2010-05-31 17:46:44

pancerz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-31
Posty: 1

Skasowany katalog z plikiem projektu *.iwp i cała reszta

Witam,
skasowałem sobie cały katalog projektu - pozostała tylko strona na serwerze i zawrtość strony zapisana jako index.html i reszta plików.
Czy ktoś wie czy można z takiej postaci wrócić do edycji w Website5v8.
proszę o pomoc

Offline

 

#2 2010-05-31 19:19:09

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Skasowany katalog z plikiem projektu *.iwp i cała reszta

Miałem podobny problem i trzeba było stronę towrzyć na nowo nic z tym nie zrobisz. Ja zapisuje jako kopia na dysku, kopia serwerowa na dysku, kopia na serwerze i staram się uważać aby żadnej przez przypadek nie skasować

Offline

 

#3 2010-05-31 20:03:45

 vtu

Lunatyk

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 360

Re: Skasowany katalog z plikiem projektu *.iwp i cała reszta

W plikach .iwp lub .bws jest zapisany cały Twój projekt. Są tam polecenia dla programu WebSite do utworzenia
folderów i plików dla strony www. Tak że majac tylko foldery i pliki nie mozna w druga strona utworzyć z nich pliku .iwp.
Tak ze majac projekt strony trzeba "jak oka w głowie" pilnować pliku .iwp, lub jak kto woli pliku .bws
Plik .bws jest po zmianie rozszerzenia na .iwp kopią projektu o jedna edycję danych wstecz.
Do robienia kopii bezpieczeństwa projektu wystarczy zachowywać tylko pliki .iwp lub .bws. Oczywiście ścieżki dostepu
do danych na dysku (miejsce pobytu pilków graficznych  i innych danych) powinny zostać niezmienione.
Ja osbiscie mam Folder backup na dysku w którym znajdują się tylko pliki .iwp różnych edycji projektów.
W tym przypadku kolega pancerz powinien od nowa tworzyć projekt i bardziej pilnować plików .iwp lub .bws.

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Wisroc Oasis Lodging San Luis Obispo elderscrolls pakiet wellness Ciechocinek