#1 2010-02-23 09:43:10

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Ciekawy dział ...

Taki dział "Funkcje i wygląd" ma program WebsiteX5 w swoim 4 kroku projetu stron. Dokładniej nazywa się on "ustawienia zaawansowane" więc polecam ten dział wszystkim, którzy mają problemy chcą się poradzić na temat zaawansowanych ustawień w programie WebsiteX5, ale również do pisania tematów i postów na temat ogólny fukncji i wyglądu stron internetowych nie tylko tworzony w wyżej wymienionym programie

Offline

 

#2 2010-10-18 08:26:47

 piotrkroolikowski

Użytkownik

9704412
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 19
WWW

Re: Ciekawy dział ...

Witam serdecznie.....

Mam takie o to pytanie. wejdźcie na moja stronę: http://www.lkkshotokan.eu/index.html i zajrzyjcie do zakładki: treningi i np. Roberta Filochy....jest tam pole wiadomości  od trenera...jak zrobić żeby każdy upoważniony przez mnie trener mógł sam dodawać info dla grupy.... na chwilę obecną dzieje się tak że ślą mi na @ lub gg komunikat a ja umieszczam to na ich podstronie...wolałbym aby mieli trochę władzy a ja spokoju:)


Admina proszę o ewentualne przekierowanie postu jeśli źle wybrałem miejsce jego zamieszczenia ... pozdro i dzięki.

Offline

 

#3 2010-10-18 09:47:38

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Ciekawy dział ...

O ile mi wiadomo niestety drogi Piotrku nie ma takiej możliwości i musisz pozostać przy tym aby wysyłali Ci info na @ lub gg. Mi osobiście tak robią właściciele stron, których jestem webmasterem i nie przeszkadza mi to

Offline

 

#4 2010-10-18 09:52:45

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: Ciekawy dział ...

Nawet w googlach szukałam i nic na ten temat nie znalazlam. Jak robisz projekt w websiteX5 to możesz go tylko edytować i przerabiać z pozycji administratora projektu inaczej się nie da. Może w nowszych wersjach programów jak powstaną to dodadzą taką funkcję było by fajnie

Offline

 

#5 2010-10-19 19:52:04

 szlufas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 24
WWW

Re: Ciekawy dział ...

Mam pytanie odnośnie stron wymagających logowania !

Potrafię je zrobić wciskając " kłódkę " i wpisując odpowiednie hasło, ale czy mozna stworzyć stronkę do logowania gdzie bo zalogowaniu sie klient X wejdzie na strone X, y na Y i Z na Z, ale strona logowania jest jedna i czy da sie ją upiększyć bo z tego co ja potrafie do dodać opis jak na :
www.klszarak.com.pl podstrona dla szaraków

Offline

 

#6 2010-10-20 10:05:51

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: Ciekawy dział ...

chyba tak nie można, ale jeśli ktoś wie jak to zrobić to ja też byłabym chętna do wtajemniczenia jak zrobić tak jak pisze użytkownik szlufas

Offline

 

#7 2010-11-29 11:22:50

ujej

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 1

Re: Ciekawy dział ...

Można do tego celu zastosować Blog.

Offline

 

#8 2010-11-29 22:01:55

 vtu

Lunatyk

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 360

Re: Ciekawy dział ...

Zakładasz 4 podstrony: Dla szaraków, Dokumenty, Diety i Dla starzystów.
stronom: Dokumenty, Diety i Dla starzystów nadajesz status "ukryte"
Na stronie Dla szaraków tworzysz 3 znaczniki (obrazy, buttony, opisy tych 3 stron)
i nadajesz znacznikom linkami dostęp do tych 3 stron ukrytych.
Stronie Dla szaraków nadajesz status "chroń stronę hasłem"

Tworzysz stronę logowania "z kłódką" w Edytuj> Obszar zastrzeżony>
Strona rejestracji zaznaczasz stronę: Dla szaraków.

Czyli po zalogowaniu się na stronie: Dla szaraków masz dostęp
poprzez 3 linki do ukrytych 3-ech stron.

Wszystko sie pokaże po umieszczeniu projektu na serwerze.
Chyba nic nie pomyliłem, bo nie moge sprawdzić, gdyż mam tylko dostęp
do serwera bez obsługi php.

Offline

 

#9 2013-01-17 11:24:33

Saweku

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-18
Posty: 4

Re: Ciekawy dział ...

A jak zrobić formularz rejestracyjny?? Tak żeby ludzie sami rejestrowali się na mojej stronie i w ten sposób zyskiwali dostęp do ukrytych podstron??

Offline

 

#10 2013-03-28 21:24:04

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: Ciekawy dział ...

Saweku napisał:

A jak zrobić formularz rejestracyjny?? Tak żeby ludzie sami rejestrowali się na mojej stronie i w ten sposób zyskiwali dostęp do ukrytych podstron??

Program jeszcze nie pozwala na takich rzeczy jak inne programy do robienia www. Jak chcesz stronę z użytkownikami to musisz się zainteresować jakimś CMS-em. Program WX5 ma możliwość tylko założenia strony z loginem i hasłem wcześniej utworzonym przez projektanta strony.

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przewierty horyzontalne Ciechocinek hotele spa