#1 2012-12-18 20:30:48

Saweku

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-18
Posty: 4

Nagłówki h1,h2,h3...

Jestem mocno początkującym twórcą stron. Stworzyłem już jedną a teraz walczę żeby ją wypozycjonować (z marnym skutkiem). Ostatnio dużo jednak czytałem że dobra strona musi opierać się o nagłówki h1,h2,h3 itd. Po długich próbach z programem website poddałem się... Czy w tym programie da się to zrobić?? Jak tworzy się te nagłówki. Próba wstawienia kodu html w zwykłym polu tekstowym ze znacznikiem <h1></h1> powoduje że strona całkiem się wywala. Powiedzcie proszę jak to zrobić??

Offline

 

#2 2012-12-20 09:16:17

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Nagłówki h1,h2,h3...

Program websitex5 pozwala na dodawanie kodu html samemu, ale nie jest to łatwe. Jeśli używasz programu websitex5 polecam dodać porządne frazy słów i zainteresować się narzędziami google. P.S pochwal się swoją stroną.

Offline

 

#3 2012-12-20 16:25:19

Saweku

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-18
Posty: 4

Re: Nagłówki h1,h2,h3...

Moja strona to www.wesolepluszaki.pl Niestety mam problem z wypozycjonowaniem jej nawet na słabe frazy. Mam obawy że brak możliwości używania nagłówków w postaci H1, h2, h3 strasznie mi to utrudnia.

Offline

 

#4 2012-12-21 07:48:53

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Nagłówki h1,h2,h3...

Mi nigdy nie przeszkadzało brak nagłówków h1, h2 i nie jestem przekonany, że bez nich nic się nie da. Moja strona www.mariuszczajkowski.pl i wiele innych, które zrobiłem są od 1 do 4 miejsca w google i nie narzekam.
Moim zdaniem w tym miejscu są zbyt długie wyrazy oraz wszystko powinno być pisane z małych liter:
<meta name="description" content="Pomysł na ciekawą zabawę weselną. Niezwykłe atrakcje i pomysły. Pluszowe maskotki rozbawią twoich gości do łez.  Z nami zabawa weselna z pewnością będzie udana." />
A tutaj zbyt słabo frazowane słowa:
<meta name="keywords" content="zabawy weselne, atrakcje weselne, ciekawe pomysły na wesele, wesele w krakowie, wesele w warszawie, wesele w łodzi, maskotki na weselu, wesołe pluszaki" />
Z pierwszego meta name co mi na pierwszą myśl wpada do głowy to powinno być: pluszowe maskotki, ciekawa zabawa, atrakcje, pomysły, gości, goście.
Z drugiego meta name: warszawa, kraków, łódź, pluszaki, wesołe, wesele, zabawa, wynajem.
Po za tym w kodzie html strony index powinno być dodane częstsze sprawdzanie przez bota google Twojej strony:
<meta name="Distribution" content="global>
<meta name="Robots" content="index, follow" />
Po za tym moim zdaniem w tytule strony jest:
<title>Zabawy weselne, ciekawe pomysły na wesele - Wesołe Pluszaki - </title>
a ja bym zrobił:
<title>Wesołe Pluszaki</title>

A do tego wszystkiego jak w wujka google wpisuje "wesołe pluszaki" to jesteście na 1 miejscu więc nie wiem czemu jesteś niezadowolony.

Offline

 

#5 2012-12-21 07:54:30

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: Nagłówki h1,h2,h3...

Aż mnie zaciekawiło w przerwie na kawę w pracy Pamiętaj, że z każdego komputera z innym IP np. z pracy lub domu Twoja strona w googlach będzie inaczej widziana. Najlepiej oczywiście aby była to 1 pozycja, ale czasem tak nie jest.

Offline

 

#6 2012-12-21 23:49:38

 vtu

Lunatyk

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 360

Re: Nagłówki h1,h2,h3...

Jest:
<meta name="Distribution" content="global>
A powinno być:
<meta name="Distribution" content="global" />

Offline

 

#7 2012-12-22 05:34:13

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Nagłówki h1,h2,h3...

vtu: słuszna uwaga

Offline

 

#8 2013-01-15 19:09:05

Saweku

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-18
Posty: 4

Re: Nagłówki h1,h2,h3...

Wielkie dzięki za wasze uwagi. Są one dla mnie szczególnie ważne ponieważ jak pisałem sam bardzo słabo się na tym znam. Sorrki że tak długo się nie odzywałem ale nie miałem dostępu do neta. Teraz już raczej nie powinno być problemu. Oczywiście na hasło wesołe pluszaki wyskakuje na pierwszym miejscu ale co to za pocieszenie skoro jest to hasło którego nikt nigdy nie wyszukuje. Bardzo zależy mi na tym aby pojawiać się na frazach zabawy weselne lub tym podobne. Niestety na takie frazy jestem na około 200 - 250 miejsca.

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel.pl www.worldhotels-in.com lesnica weekend w ciechocinku z zabiegami wodomierze wrocław