#1 2010-11-19 19:42:16

ferom

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 1

Błąd podczas eksportu

Witam - mam problem gdy eksportuje stronę przez website otóż gdy zaczynam eksport pojawia mi się "Błąd podczas eksportu pliku. Sprawdź, czy masz uprawnienia do zapisu w tym folderze."  i mam opcje " przerwij, ponów próbę , ignoruj". gdy nacisnę ignoruj nadal niby strona jest eksportowana lecz takie komunikaty się pojawiają co chwila i gdy dojdzie do 100% to wszystko jest ok - tak jakby zaaeksportowało , lecz ta strona sie nie pojawia w internecie , stosuje pasywne ftp, jestem zalogowany na cba.pl , jeśli potrzebujecie wiecej info to piszcie - robie to pierwszy raz więc nie jestem w tym opcykany,  dzięki za odp

Offline

 

#2 2010-11-20 10:10:49

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Błąd podczas eksportu

Moim zdaniem wina leży po stronie darmowego hostingu cba.pl. Spróbuj eksportować bez zaznaczenia "pasywne ftp", jeśli nie pomoże to zaznacz na nowo "pasywne ftp" i próbuj ponownie. Jak i to nie pomoże to zapisz na dysk projekt, ściągnij sobie klienta FTP np. Total Comandera lub Filezilla i wszystkie katalogi oraz pliki, które zapisałeś na dysku swojego projektu wrzuć po kolei na serwer cba.pl używając klienta FTP. Powinno pomóc

Offline

 

#3 2011-06-23 18:03:43

ostrovski

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-23
Posty: 1

Re: Błąd podczas eksportu

Witam! Mam taki sam problem. Przywracanie systemu do stanu kiedy eksport działał nic nie dało a Total Comander też nie może wrzucić strony na serwer. Hosting to yoyo i nie mam od nich żadnej zwrotnej wiadomości mimo próśb pomocy. Pozostało mi tylko to forum. Proszę Was o pomoc!

Offline

 

#4 2011-06-23 23:19:35

 maxbit

Często na forum

9259607
Call me!
Skąd: ireland
Zarejestrowany: 2011-04-20
Posty: 53
WWW

Re: Błąd podczas eksportu

Witaj

Pewnie masz atrybuty folderu na serwerze ustawione domyślnie jako < czytaj / wykonaj > jeśli masz dostęp do serwera z poziomu admina ( wszystkie uprawnienia ) to za pomocą Total Commander zmień atrybuty folderów na < czytaj / zapisz / wykonaj > ( 777 )

Jeżeli chodzi o transfer bezpośrednio z X5 to powinieneś sprawdzić ścieżkę dostępu do katalogu docelowego (  lub ,  i ) ja zmienić /  poprawić . Może wystąpić sytuacja ze logujesz się na swój serwer poprawnie ale X5 błędnie odczytuje katalog docelowy.

Pozdrowienia dla webmasterów 

Offline

 

#5 2011-06-23 23:34:32

 maxbit

Często na forum

9259607
Call me!
Skąd: ireland
Zarejestrowany: 2011-04-20
Posty: 53
WWW

Re: Błąd podczas eksportu

witaj

Stestowałem X5 pod kontem opisanego problemu  i tylko w jednym przypadku zachowuje się tak jak opisał to FEROM . Podajesz bledną ścieżkę do katalogu początkowego na serwerze . Upewnij się że ścieżka jest poprawna i spróbuj ponownie powinno wszystko się załadować bez problemu

Jezeli potrzebujesz wiecej info to pisz na priv

pozdrowienia dla webmasterów

Offline

 

#6 2011-06-24 06:28:04

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Błąd podczas eksportu

ostrovski napisał:

Hosting to yoyo

Albo zmień z hostingu darmowego na płatny i nie będziesz miał problemów.

Offline

 

#7 2011-06-24 20:58:31

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: Błąd podczas eksportu

Podobone problemy występują na cba.pl i innych darmowych hostingach ja również poleciłabym hosting płatny za niewielką kasę

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
terapia podczerwienią bydgoszcz nocleg w ciechocinku żarówka 100W wrocław