• Index
  •  » Moja strona www
  •  » Witam wszystkich forumowiczów. Zapraszam do obejrzenia mojego dzieła.

#1 2011-03-23 23:31:30

tjwo@vp.pl

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-21
Posty: 3

Witam wszystkich forumowiczów. Zapraszam do obejrzenia mojego dzieła.

   Zapraszam na www.przedszkolepawlowice.pl    Web site to bardzo fajny program. polecam gorąco.

Offline

 

#2 2011-03-24 19:28:57

 vtu

Lunatyk

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 360

Re: Witam wszystkich forumowiczów. Zapraszam do obejrzenia mojego dzieła.

Forumowicze "dzieło" obejrzeli, ale coś się nie wypowiadają. Znaczy ze strona jest w porządku.
Ja tylko dodam, że według mnie klawisze menu po najechaniu myszą, mają trochę za mocny kolor 
gryzacy się z kolorystyką z resztą strony. Wymyślił byś także jakiś ciekawszy favicon.

Offline

 

#3 2011-03-25 10:23:04

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: Witam wszystkich forumowiczów. Zapraszam do obejrzenia mojego dzieła.

Strona stoi na płatnym hostingu z firmy unixstorm.org (podobno bardzo dobre serwery mają i żetelna firma), co do projektu (to jest moje odczucie i gust) strona kiepska. Kolorystycznie słaba, menu kompletnie niewspółgra z grafiką strony, galeria jedna z poziomu website inna przekierowuje na picasa google, do tego w galerii z poziomu website menu play i kliknięć slajdu nie pasuje do niczego, niepotrzebny beznadziejny zegarek na stronie głównej (do tego z reklamami zarobkowymi), pasek przewijania kolorystyka mniej niż zero, favicon kompletnie nie pasujący do strony www, wyszukiwarka na stronie przedszkole ? Po co ?. Na stronie podobają mi się podstrony: aktulaności, absolwenci, pracownicy. Te strony chociaż są naprawde dobrze zrobione. Strona kontakt powinna być dopracowana - formularz kontaktowy powinien być na środku a nie po prawej stronie.
Trochę ostrą opinię wystawiłam dla tej strony, ale moje dziecko ma też chodzić do przedszkola niedługo i jak miałabym wchodzić na taką stronę przedszkola mojego dziecka to by mnie chyba krew zalewała bo aż boli od niedogrania i niedopracowania na tej stronie.
Właściciel powinien zgłościć się do kogoś z tego forum, może pomoże Ci ktoś i zrobi lepszą www niż ta, albo mocno popraw to co jest.
Ocena końcowa 2/10 jak poprawisz stronę i podasz nową wersję może dam więcej i zmienie zdanie na temat strony

Offline

 

#4 2011-03-25 10:26:44

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Witam wszystkich forumowiczów. Zapraszam do obejrzenia mojego dzieła.

Wchodzę na forum patrzę na temat o przedszkolu i widzę, że chyba jedyna kobieta na tym forum pojechała ostro z opinią na temat tej strony www. Faktycznie serwer z unixstorm, domena też płatna na plus bo wykupiona w home.pl co do reszty to może poczekam aż inni się wypowiedzą bo ta opinia powyżej powala z nóg.

Offline

 

#5 2011-03-25 11:05:30

tjwo@vp.pl

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-21
Posty: 3

Re: Witam wszystkich forumowiczów. Zapraszam do obejrzenia mojego dzieła.

Tak dla wyjasnienia ! To są moje pierwsze kroki z budową stron. Liczyłem na komentarze które pomogą . Koleżanko ciekawe czy TY od razu jak siadłaś przy komputerze wszystko wiedziałaś. Z tego co wiem to człowiek uczy się całe życie . Liczyłem ze strony forumowiczów na pomoc , a tu co? Kolega VTU potrafi się zachować i pomóc,  Ty pojechałaś ze mną jak .... . Ale nic, nie przejmuje się Tobą z racji tego , że każdy ma inny gust i odrobine kultury osobistej. Oczywiście masz prawo do tego i do wyrażenia swojej opini. Pozdrawiam Tomek.
PS. Myślę, że następnym razem mi pomożesz , anie pojedziesz ze mną. Pozdrawiam również ANEX.

Ostatnio edytowany przez tjwo@vp.pl (2011-03-25 12:19:09)

Offline

 

#6 2011-03-25 11:49:39

tjwo@vp.pl

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-21
Posty: 3

Re: Witam wszystkich forumowiczów. Zapraszam do obejrzenia mojego dzieła.

Zegarek rzeczywiście jest tam nie potrzebny i za to dzieki wielkie. Co do galerii to pomału nad tym pracuje , aby pozostałe były już przez Web... .
"formularz kontaktowy powinien być na środku a nie po prawej stronie. "- a dlaczego ma być na środku , a nie tak ja mam. Wytłumacz mi.

Offline

 

#7 2011-03-26 07:42:10

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: Witam wszystkich forumowiczów. Zapraszam do obejrzenia mojego dzieła.

tjwo@vp.pl napisał:

Tak dla wyjasnienia ! To są moje pierwsze kroki z budową stron. Liczyłem na komentarze które pomogą . Koleżanko ciekawe czy TY od razu jak siadłaś przy komputerze wszystko wiedziałaś. Z tego co wiem to człowiek uczy się całe życie . Liczyłem ze strony forumowiczów na pomoc , a tu co? Kolega VTU potrafi się zachować i pomóc,  Ty pojechałaś ze mną jak .... . Ale nic, nie przejmuje się Tobą z racji tego , że każdy ma inny gust i odrobine kultury osobistej. Oczywiście masz prawo do tego i do wyrażenia swojej opini. Pozdrawiam Tomek.
PS. Myślę, że następnym razem mi pomożesz , anie pojedziesz ze mną. Pozdrawiam również ANEX.

Po pierwsze nie napisałeś w pierwszym poście, że jesteś początkującym. Po za tym kogo kto odwiedza stronę przedszkola będzie to interesowało ? Po drugie forum jest po to by pomogać oczywiście, ale też po to by pomóc w ulepszaniu strony po przez widzenie projektu z innego oka niż wykonawca. Napisałam taką opinię bo wiele rzeczy powinieneś poprawić lub zmienić i nie chciałam być tutaj wredna czy chamska czy z błotem Cię zmieszać, ale po to by pomóc Ci w zauważeniu tego co Ty nie widzisz, a możesz zmienić na lepsze. Co do mnie to ja zanim pochwalę się swoim projektem minie jeszcze 10 lat bo to co robię do teraz jest za słabe by pokazywać Co do kultury osobistej mam ją wysoką i nie ma ona nic wspólnego z postem, który napisałam ... chyba, że się mylę? ... Co do pomocy to już Ci pomogłam opisująć szczegółowo co jest moim zdaniem nie tak ze stroną i powinno się to poprawić lub zmienić i nie odbieraj tego jako "pojechanie z Toba" bo tak nie jest. Może faktycznie lekko ostra opinia, ale jaka pomocna ile rzeczy jednorazowo się dowiedziałeś i możesz stronę przedszkola ulepszyć, a rodzice dzieci napewno będą zadowoleni z webmastera tej strony

Offline

 

#8 2011-03-26 07:43:41

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: Witam wszystkich forumowiczów. Zapraszam do obejrzenia mojego dzieła.

aha co do strony kontaktu formularz powinien być na środku bo tekst też jest na środku to chyba logiczne ?

Offline

 

#9 2011-03-26 14:15:01

 vtu

Lunatyk

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 360

Re: Witam wszystkich forumowiczów. Zapraszam do obejrzenia mojego dzieła.

Do anex. Faktycznie, "mocny" był ten Twój komentarz. Ale,
Przeczytałem tytuł tego watku:

Witam wszystkich forumowiczów. Zapraszam do obejrzenia mojego dzieła.

i myślę: nareszcie anex zrobiła swoją stronę.  A tu lipa, nie o to chodzi
Może jako  jedna z pierwszych użytkowniczek na forum, zrobiła byś wreszcie tą swoją stronę.
Czekamy z niecierpliwością żeby ją ocenić.

Offline

 

#10 2011-03-28 08:02:25

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: Witam wszystkich forumowiczów. Zapraszam do obejrzenia mojego dzieła.

anex napisał:

Co do mnie to ja zanim pochwalę się swoim projektem minie jeszcze 10 lat bo to co robię do teraz jest za słabe by pokazywać

Pisałam już dlaczego nie pokazałam swojej www. Po drugie nie ma jej w internecie i może nie być. Interesuje się tworzeniem www dlatego też odwiedzam to forum.

Ostatnio edytowany przez anex (2011-03-28 08:03:17)

Offline

 

#11 2011-04-08 01:17:53

 neposz

Użytkownik

Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 28
WWW

Re: Witam wszystkich forumowiczów. Zapraszam do obejrzenia mojego dzieła.

Kolorowo, tęczowo, są malowane dzieci i słoneczko.... cóż więcej chcieć Prosto.

Offline

 
  • Index
  •  » Moja strona www
  •  » Witam wszystkich forumowiczów. Zapraszam do obejrzenia mojego dzieła.
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Saltum walentynki Ciechocinek Boite de vitesses voiture