#1 2010-03-23 19:37:32

szkudi1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-23
Posty: 1

Zdjęcia mi znikneły !!! Czy ktoś pomorze ?

Witam Wszystkich !!! Chciałbym zapytać sie o jedna rzecz ktora przytrafila mi sie wczoraj.
Chcem zalozyc sklep online (kosmetyki) i dostalem pirata od kolegi na sprobowanie
na ktorym zaczelem tworzyc gotową strone
w zwiazku z czym postanowilem zakupic orginal bo czytalem ze pirat robi psikusy
lecz chyba sie spożniłem bo dziś probujac otworzyc plik (robiony na piracie) z prawie gotowa stronką nie moge otworzyc fotek
wszystko pracuje normalnie oprocz zdjec i wyswietla sie komunikat "Blad w trakcie ladowania pliku,File open error -2147220850 )
W sumie wprowadziłem bardzo dużo kategorii chyba z 45 i w każdej kilka lub kilkanascie produktow.
Wszystko pracuje nalezycie
Nawet przy zakladaniu kolejenego katalogu zdjecia wgrywaja sie bez problemow lecz gdy stworze kolejny to juz z poprzedniego znikają
Czy jest jakis sposob aby to naprawic ?

Offline

 

#2 2010-03-24 22:25:27

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: Zdjęcia mi znikneły !!! Czy ktoś pomorze ?

Sposób jest tylko jeden
Przjedz z pirata na legalny program popraw projekt strony na taki jaki chcesz i wszytko wróci do normalności. Pirat potrafi gubić zdjęcia, robić je z kolorowych na czarno białe bez Twojej wiedzy, a nawet spotkałam się z tym iż przewracał zdjęcia w galerii do góry nogami.
Więc Twój błąd : "Błąd w trakcie ładowania pliku,File open error -2147220850" jest typowym błędem, który pokazuje pirat robiący psikusy

Ostatnio edytowany przez anex (2010-03-24 22:27:18)

Offline

 

#3 2010-03-26 19:21:15

 mws77

Użytkownik

Skąd: śląskie
Zarejestrowany: 2010-03-23
Posty: 10
WWW

Re: Zdjęcia mi znikneły !!! Czy ktoś pomorze ?

dokładnie, to taki nowy rodzaj zabezpieczenia coraz bardziej już używany w softach-czyli zachęcić a potem.., kupić.

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Haus Anni darmowyporadnikmfo hotel spa w Ciechocinku