#1 2017-09-05 20:40:16

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Wersja 14

Witam,
pojawiła się wersja 14 programu, dla testerów oraz osób, które mają już wcześniejsze wersje. Udostępniono również możliwość zakupu wersji przedpremierowej programu 14. Producent informuje o 80 nowych funkcjach, jednak czytając opinie i informację na oficjalnym forum producenta jest to temat do dyskusji... jeśli ktoś chciałby się podzielić swoją opinią zapraszam do pisania postów

Offline

 

#2 2017-10-19 17:02:16

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Wersja 14

Już od wczoraj dotychczasowi użytkownicy programu otrzymują maile z informacją o możliwości zakupienia wersji 14 z 50% rabatem

Offline

 

#3 2017-11-12 16:00:25

kazzi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-11-12
Posty: 2

Re: Wersja 14

Witam kolegów. Choć tego programu do tworzenia witryn internetowych używam od wersji 8, to zalogowałem się dopiero dzisiaj właśnie w związku z problemami wersji 14.
Totalna porażka. Mam dwie witryny, , jedna niezbyt rozbudowana, a druga dość spora, bo skompresowany plik ma ponad 6GB.Pierwszą program jakoś połknął, ale drugiej już
nie mógł przetrawić. Trzeba było robić kombinacje ze zmianą rozszerzeń , rozpakowywaniem i ponownej kompresji. W końcu udało się zaimportować witrynę do nowej wersji i
tu dopiero okazało się jaka to niedoróba. Początkowo notorycznie się zawieszał i trzeba było go gasić menadżerem,Od nowa tworzy pliki podglądu, co trwa wieczność. Było już
dwie aktualizacje i po każdej program ponownie tworzy podgląd od nowa. Zniknęło menu, a pojawił się mały kwadracik po kliknięciu którego menu rozwija się z boku ekranu.
Żeby było wiadomo o co chodzi to dodałem po prostu tytuł z napisem „Menu”powyżej tego kwadracika, natomiast w tej pierwszej witrynie o mniejszej wadze menu pojawia się
tak jak to było w poprzedniej wersji. Poprzednio używano wersję miałem 11 i liczyłem ,że teraz otrzymam jakieś większe udoskonalenia. Niestety, zawiedziony jestem mocno.

Offline

 

#4 2017-11-13 14:30:33

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Wersja 14

kazzi napisał:

Niestety, zawiedziony jestem mocno.

Nie od dziś wiadomo, że przejścia z starszej na nowszą wersję programu sprawia trudności tak było od 8 do 14. Niestety program sobie z tym nie radzi, nie radził i zapewne nie poradzi. Przykro mi z powodu tego iż są takie niedociągnięcia ja też się z nimi borykam. Kazzi podaj proszę adresy tych Twoich stron chętnie zobaczę

Offline

 

#5 2017-11-13 18:34:19

kazzi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-11-12
Posty: 2

Re: Wersja 14

http://www.modrzewie8.agro.pl/  To moja witrynka z którą mam największe problemy. Właśnie zakończyłem ponowne wgrywanie całości na serwer. Witryna nie jest jakaś nadzwyczajna,
pierwotnie powstała aby pokazać mieszkanie,dom i okolice. z biegiem czasu coś dokładałem, uzupełniałem i zrobił się trochę taki mieszaniec.Zwiadom jestem, że ma swoje wady, ale na razie
mam dość ślęczenia nad tym programem. Liczę, że po jakiejś poprawce wróci normalne menu na bocznym panelu.

Offline

 

#6 2018-03-04 12:52:52

lucyna0102

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-18
Posty: 32

Re: Wersja 14

Mam taki dylemat. Używam wersji 9. Czy jest sens zakupywać najnowszą 14? Skoro stwarza tyle problemów. Ja jestem amatorem, więc boję się, że nie poradzę sobie ze wszystkim. Wsparcia dla 9 nie ma, i podobno są jakieś luki w zabezpieczeniach. Moja stronka: www.zspnwe.fantex.pl

Czy uda mi się zaimportować witrynę do nowej wersji? Poradźcie, kto już coś robił?

Offline

 

#7 2018-03-05 09:57:09

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Wersja 14

Jeżeli interesuje Cię strona w wersji responsywnej (mobilnej) to warto przejść na nowszą wersję, jeśli nie to nie ma sensu. Z tego co widać strona w 9 strasznie by się "rozjechała" w nowszej wersji i musiałabyś robić stronę od nowa. Widać po szablonie strony, że każda przesiadka na wyższą wersję programu rozwali stronę i trzeba będzie ją na nowo wykonać od podstaw.

Offline

 

#8 2024-01-21 23:57:06

drewnohurt1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2024-01-21
Posty: 1
WWW

Re: Wersja 14

ciekawy watek

Offline

 

#9 2024-02-16 06:58:18

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Wersja 14

Teraz już jest wersja 21 i po 4 latach od ostatniego postu tutaj na tym wątku sporo się zmieniło
Jednak zaciekawiłeś mnie swoją wypowiedzią że ciekawy wątek

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce elderscrolls pakiet wellness Ciechocinek grzejniki wrocław