#1 2016-03-14 14:20:49

aniol83

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-03-14
Posty: 1

Blog a pisanie postów.

Witam. Mam problem z programem. Poprawnie robi strony dynamiczne, jednak chciałbym zrobić bloga i nie wiem jak go edytować lub pisać nowe posty. Wszystkie wpisane w programie są, jednak jak wyślę go na serwer to nawet logując się jako admin nie mogę dodać postów lub edytować. Chciałbym dać komuś login i hasło aby pisał i nie wiem jak. Czy ten program jest tak ograniczony, że można tylko w programie pisać posty blogów a po wysłaniu już nie? Jeśli tak to masakra bo jak mam dać znajomym dostęp do uzupełniania bloga?

Offline

 

#2 2016-03-18 12:16:16

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Blog a pisanie postów.

Podaj adres bloga. I nie jestem pewny na 100% ale chyba masz rację co do pisania bloga trzeba go edytować za pomocą programu. Nie jestem tego pewny jak będę wiedział dam znać.

Offline

 

#3 2016-11-05 10:55:01

max

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-11-05
Posty: 3

Re: Blog a pisanie postów.

Szkoda że ten temat umarł bo sam jestem zainteresowany tym tematem. Testowałem na 12 a teraz na 13 i dokładnie jest tak jak pisał poprzednik nie ma możliwości dodawania z poza programu. Może ktoś się uporał z tym problemem.

Offline

 

#4 2016-11-15 12:09:13

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Blog a pisanie postów.

max napisał:

Szkoda że ten temat umarł bo sam jestem zainteresowany tym tematem. Testowałem na 12 a teraz na 13 i dokładnie jest tak jak pisał poprzednik nie ma możliwości dodawania z poza programu. Może ktoś się uporał z tym problemem.

Niestety producent ni przewidział tej opcji

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ホテル マイヨット https://www.hotelstayfinder.com/ walentynki Ciechocinek Boite de vitesses voiture https://cncq.pl/t/domy-z-drewna/