#1 2014-12-30 12:20:37

clincar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-30
Posty: 1

UWAGA! Program aktywujący nie zdołał uzyskać połączenia z serwerem.

Witam, zassałem Website X5 Free, zainstalowałem, podałem adres email, ale wyświetla mi się komunikat jak w temacie. Skorzystałem z ręcznej aktywacji programu... Kiedy znalazłem się na stronie rejestracyjnej, dokonałem ów procederu. W zakładce licencje nie posiadam dosłownie niczego.

"Nie posiadasz w profilu kodu odblokowującego niezbędnego do prawidłowego zakończenia procesu rejestracji licencji WebSite X5 na tym profilu.

Jeżeli dokonałeś instalacji i rejestracji swojej licencji WebSite X5 przy pomocy innego adresu e-mail, możesz zgłosić prośbę o przeniesienie licencji na prawidłowe konto. W tym celu utwórz nowy, prywatny post i podaj w nim oba adresy e-mail: aktualny oraz ten, na który dokonałeś rejestracji. Przeniesiemy Twoją licencję na prawidłowe konto i przy jego pomocy będziesz mógł nią zarządzać."

1. Dokonałem rejestracji przy pomocy tego samego adresu email!
2. Jak utworzyć prywatny post, no jak skoro nie ma takiej opcji...?!?!
3. Otrzymałem email potwierdzający rejestrację.

Co z tym dalej.

Offline

 

#2 2014-12-30 15:20:48

 vtu

Lunatyk

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 360

Re: UWAGA! Program aktywujący nie zdołał uzyskać połączenia z serwerem.

Prywatny post:
Jeżeli jesteś zarejestrowany, to na tej stronie:
https://answers.websitex5.com
po zalogowaniu się, otwierasz "Opublikuj swoje pytanie, pomysł lub opinię".
Po kolei uzupełniasz rubryki i "Kontynuuj".
Pod koniec opisujesz swój problem i przed wysłaniem zaznaczasz go jako "Prywatny"
Jak tego nie zaznaczysz, to Twój problem będzie widoczny na forum answers.websitex5:
https://answers.websitex5.com/search/lang:pl
To tyle.

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs hotels-world.pl elderscrolls pakiet wellness Ciechocinek grzejniki wrocław