#1 2014-08-20 16:48:23

ekoweg.dol

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-18
Posty: 5

menu główne

Witam serdecznie,

Mam wielką prośbę, bo próbowałem setki razy i nie wiem jak to zrobić? I czy w website x5 evolution 10 tak się da?
Chodzi mi, żeby przy zakładaniu poziomów po kliknięciu na przycisk w menu głównym można było stwożyć też stronę, by po naciśnięciu przycisku strona się otworzyła i wtedy dopiero ewentualnie w podmenu można było wybrać sobie miejsce, w które możemy przejść. Bo gdy robi się to przez nowy pozion, a gdy poziomów jest kilka to trzeba myszką wybrać końcową stronę dopiero w którą chce się wejść. MAm nadzieję, że zinterpretowałem mój problem jasno i ktoś go zrozumie ... :-) Jednym słowem chodzi mi o to, że np. jest w menu głównym przycisk oferta, z tego są zrobione różne poziomy... np... oferta cenowa, oferta produktów, oferta dla klientów indywidualnych, oferta dla klientów firmowych itd... Chciałbym, żeby po naciśnięciu przycisku oferta otworzyła się jakaś strona, na której jest też podmenu z lewej strony, ale też żeby można było wybrać ją z poziomu menu głównego... Na innych stronach tak jest... Czy jest taka opcja  w tym programie?

Bardzo proszę o odpowiedź.

Offline

 

#2 2014-08-20 21:49:00

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: menu główne

A nie da się bezpośrednio pod przycisk oferta zrobić bezpośredniego linku do takiej strony o jakiej piszesz?

Offline

 

#3 2014-08-20 23:21:51

 Bora57

Często na forum

Zarejestrowany: 2010-06-19
Posty: 74
WWW

Re: menu główne

I zdaje mi się, że kolega maniks nie ma racji. Bo jeżeli dobrze zrozumiałem to się da.

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Zbiorniki betonowe z transportem i montażem Hotele Hopferau walentynki Ciechocinek Boite de vitesses voiture https://cncq.pl/t/domy-z-drewna/