#1 2014-05-30 08:12:04

Hologram

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 8

Problemy ze zdjęciami w wersji 10

Pozdrawiam, kłopoty z wersją 10 to moja specjalność, chyba?. Skończyły się ogólne z programem, a ponieważ strona duża i mam dużo zdjęć, nowy sposób nazewnictwa zdjęć v10 kaszani mi galerie, w v8 nazwy plików leciały kolejno numerami w górę następna galeria nowy numer, w 10 nie zmienia tak nazw, a nazwy zdjęć mi się pokrywają i teraz muszę sam zmieniać nazwy zdjęć na cyfry, krok wstecz!. najgorzej, że galerii ma 30 i teraz zabawa żeby coś poprawić!

Offline

 

#2 2014-05-30 14:29:18

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Problemy ze zdjęciami w wersji 10

O ile ja miałem problemy z zdjęciami w programie to zawsze tak było (i przy każdej wersji programu poczynając od wersji 1), że jak miałem 2 galerie o różnych nazwach a w nich dwa zdjęcia o nazwie zdjecie1.jpg to program "gubił się" i "szalał", nie prawidołowo pokazując te galerie.

P.S podaj proszę adres swojej strony chętnie zobaczę te 30 galerii

Offline

 

#3 2014-06-02 12:33:21

Hologram

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 8

Re: Problemy ze zdjęciami w wersji 10

Mogliby pomyśleć nad jakimś numerowaniem tych plików sami podczas generowania strony, żeby nie trzeba było się bawić, a tak my się musimy z tym męczyć.
moja strona www.sosw2przemysl.com 30 galerii w każdej po około 12 zdarzeń. Jakbym wiedział wcześniej, że tak to spartolą, to bym zareagował sam, a tak to kaszana.

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
apartamentyzagajnikowa.pl walentynki Ciechocinek Boite de vitesses voiture https://cncq.pl/t/domy-z-drewna/