#1 2013-06-11 14:41:58

dune2

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-11
Posty: 2

Website X5 Evolut10N - bład programu

Witam wszystkich.
Sciągnałem sobie dla proby demo programu Website X5 Evolut10N.
Z oficjalnej strony programu czyli
http://www.websitex5.com/pl/demo-10.html
Po zainstalowaniu i po uruchomieniu programu spotkala mnie niemila niespodzianka.
W chwili gdy chce utworzyc nowy projekt (dokladnie na etapie wyboru wzorca) a wiec jest to jedna z pierwszych czynnosci w programie wyskakuje blad i program sie zamyka.
Program w chwili zamykania pyta sie mnie jeszcze czy chce zapisac zmiany ale obojetnie czy wybiore tak czy nie i tak nastepuja zamkniecie.
Uzywalem wiele roznych programow graficznych i do obrobki wideo i wszystko dobrze dziala.
Probowalem uruchamiac w trybie zgodnosci z windows vista i xp ale to nic nie dalo podobnie jak i uruchamianie jako administrator.
Jest to laptop Asus G53J,procek i5, karta graf 460m,4gb ram,win 7 64bit.
Czy wersja 10 jest ogolnie problematyczna czy taki blad wystepuje tylko w wersji demo ?
Szkoda by bylo wtopic prawie 300 zl na program ktory nie dziala.
Przyznam ze niezbyt to demo zacheca do kupna.
Z gory dzieki za pomoc.

Ostatnio edytowany przez dune2 (2013-06-11 14:51:55)

Offline

 

#2 2013-06-17 21:31:47

 maxbit

Często na forum

9259607
Call me!
Skąd: ireland
Zarejestrowany: 2011-04-20
Posty: 53
WWW

Re: Website X5 Evolut10N - bład programu

Witaj . Uzywam 10 od samego poczatku jak sie pokazala i nie bylo problemu jak dotychczas . Moze to problem jak sciagnoles demo ( z bledem )  .pozdrawiam

Offline

 

#3 2013-06-20 13:44:22

dune2

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-11
Posty: 2

Re: Website X5 Evolut10N - bład programu

Nie sadze by demo sciagnelo sie z bledem.
Jakby zle sie sciagnal plik to by sie poprawnie nie zainstalowal.Wszytko jest dobrze wlacznie z uruchomieniem.Problemy pojawiaja sie w opisanym miejscu.

Kupilem wczoraj wersje Compact 9 w cenie promocyjnej za 70 zl.
Zobaczymy jak bedzie dzialac.

Ostatnio edytowany przez dune2 (2013-06-20 13:44:48)

Offline

 

#4 2013-06-23 23:14:48

 mdstudiodesign

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-26
Posty: 32
WWW

Re: Website X5 Evolut10N - bład programu

maxbit napisał:

Witaj . Uzywam 10 od samego poczatku jak sie pokazala i nie bylo problemu jak dotychczas . Moze to problem jak sciagnoles demo ( z bledem )  .pozdrawiam

Witam!
Problemem nie jest sam program lecz system operacyjny, na którym ma pracować. Mam Windows 7 w komputerze stacjonarnym i program daje radę. Natomiast na laptopie z windows 8 niestety się wywala! Pisałem już o tym na oficjalnym forum ale oni twierdzą, że nie mogą znaleźć tego problemu!
pozdrawiam


Robię to co lubię bo lubię to co robię!

Offline

 

#5 2014-01-26 16:45:16

leganet

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 4

Re: Website X5 Evolut10N - bład programu

dune2 napisał:

Witam wszystkich.
Sciągnałem sobie dla proby demo programu Website X5 Evolut10N.
Z oficjalnej strony programu czyli
http://www.websitex5.com/pl/demo-10.html
Po zainstalowaniu i po uruchomieniu programu spotkala mnie niemila niespodzianka.
W chwili gdy chce utworzyc nowy projekt (dokladnie na etapie wyboru wzorca) a wiec jest to jedna z pierwszych czynnosci w programie wyskakuje blad i program sie zamyka.
Program w chwili zamykania pyta sie mnie jeszcze czy chce zapisac zmiany ale obojetnie czy wybiore tak czy nie i tak nastepuja zamkniecie.
Uzywalem wiele roznych programow graficznych i do obrobki wideo i wszystko dobrze dziala.
Probowalem uruchamiac w trybie zgodnosci z windows vista i xp ale to nic nie dalo podobnie jak i uruchamianie jako administrator.
Jest to laptop Asus G53J,procek i5, karta graf 460m,4gb ram,win 7 64bit.
Czy wersja 10 jest ogolnie problematyczna czy taki blad wystepuje tylko w wersji demo ?
Szkoda by bylo wtopic prawie 300 zl na program ktory nie dziala.
Przyznam ze niezbyt to demo zacheca do kupna.
Z gory dzieki za pomoc.

Pomimo, że masz wersję demo i jak piszesz WIN7 64-bit problem z tzw. zawiszeniem/zamykaniem wynika z konfiguracji - ta wersja do podglądu używa  serwera /localhosta . Tak na szybko - wyłącz na czas uruchomienia WEBSITA antywira - po odpaleniu programu websita najpierw wedz w konfigurację i zmień ILOŚĆ RÓWNOCZESNYCH PROCESÓW Z 10 na 5 - on się zrestartuje i powinno być ok. Mam wer. WEBSITEX5 10 Proff i na WINIE7 64 sprawuje sie extra. Stron zrobiłem już ponad 100 i wszystkie stare projekty bez problemów zaimportowałem do najnowszej wersji. / jednak import ze starszych wersji to inna bajka/ jak ktoś ma probem piszcie.

Pozdrawiam

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://klinikastonava.cz/ lesnica weekend w ciechocinku z zabiegami wodomierze wrocław