#1 2013-02-12 07:51:49

demzgr

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 9

Moja strona

Proszę o uwagi dotyczące, wyglądu i  działania mojej strony,  Czy ma ktoś z was pomysł jak zrobić bardziej przejrzyste i funkcjonalne archiwum na tej stronie.

http://pzhgp-zgierz.pl/

Pozdrawiam i Dziękuję z wszystkie rady i sugestie
demzgr

Offline

 

#2 2013-02-13 09:45:57

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Moja strona

Plus za domenę płatną. Strona stoi na serwerach jupe.pl o ile dobrze wiem to jest to druga marka firmy hekko.pl za co kolejny plus bo dobra firma hostingowa. Strona przejrzysta szkoda, ze zrobiona w wersji programu 8 a nie 9 była by możliwość zrobienia jej w ładniejszym szablonie. Baner główny powinien mieć możliwość kliknięcia do strony głównej, a tym czasem jak się kursorem dotyka napisów czy tła na samej górze strony nic się nie dzieje. Galeria moim zdaniem powinna otwierać się na stronie, a nie w nowym oknie. Kontakt powinien być bardziej profesjonalny skoro jest wykupiona domena czyli zamiast dem1@o2.pl powinien być kontakt@pzhgp-zgierz.pl . Co do archiwum o które pytasz to przejrzyste i całkiem nie zły pomysł na pokazanie tego archiwum, ja bym tam nic nie zmieniał. Generalnie 7 punktów na 10

Offline

 

#3 2013-02-13 11:29:36

demzgr

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 9

Re: Moja strona

Dzięki za ocenę. Postaram się wprowadzić małe zmiany co do galerii i baneru głównego.

Wszystko się zgadza strona jest na serwerze jupe.pl( tańsza marka hekko) domena w hekko.pl

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hotelstayfinder.com nocleg w ciechocinku żarówka 100W wrocław