#1 2012-07-30 13:01:11

marcin86-86

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-30
Posty: 4

umieszczenie strony w webd.pl

Witam
czy ktoś mógłby mi napisać krok po kroku jak umieścić zrobioną stronę w programie na hostingu w webd.pl. kupiłem tam domenę i hosting. Przyznam, że jestem zielony jak ufok w tym temacie. Niby ładnie mi się przegrywa przez FTP ale jak wpisuje stronę w przeglądarce www to wyskakuje mi error.

Offline

 

#2 2012-07-31 08:37:10

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: umieszczenie strony w webd.pl

Tyle lat już powtarzam że webd.pl to jedna z najgorszych firm na rynku, nie wiem co wy w niej widzicie. Jeśli wszystko wrzuciłeś na FTP to znaczy, że powinno śmigać jak ta lala. Pytanie: czy wrzuciłeś pliki do katalogu: public_html? Jeśli tak to wina leży po stronie firmy hostingowej więc zgłoś się do ich supportu i zapytaj dlaczego pokazuje error. Sprawdż też czy domena jest przydzielona do dns-ów hostingu, ale skoro kupiłeś domenę w tej samej firmie nie powinno być z tym problemów. Dodatkowo jak połączyć się z FTP znajdziesz na tej stronie http://www.pomoc.mczajkowski.pl. Na koniec przypominam że nie jesteśmy wstanie pomóc jak ktoś nawet nie poda strony na której występuje ten błąd.

Offline

 

#3 2012-07-31 14:38:29

marcin86-86

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-30
Posty: 4

Re: umieszczenie strony w webd.pl

ok udało się teraz z tym, że powstał kolejny problem.
Wykupiłem domenę na webd.pl o nazwie (podam przykładową nazwę) moja.pl a wskakuje mi w necie jako moja.webd.pl. Z tego co czytałem to chodzi o jakiś DNS własnej domeny (dostałem go w mailu kupując domenę- nawet 2)- jak powinienem skonfigurować połączenie FTP żeby stworzone pliki zaciągnęły mi się na adres moja.pl.
Widziałem w necie, że sporo osób ma takie problemy jak ja w webd.pl

Odp co my w niej widzimy: NISKĄ CENĘ- ale raczej na 2 raz wolałbym zapłacić trochę więcej i nie mieć takich problemów Człowiek uczy się na błędach- co zrobić.

Offline

 

#4 2012-08-01 06:21:14

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: umieszczenie strony w webd.pl

Z dns-ami i takimi problemami to już do BOK (Biuro Obsługi klienta, support) musisz pukać oni powinni zrobić to od ręki jak Ci sprzedawali usługi. Niska cena? Proszę Cię na rynku z miejsca podam Ci kilka innych firm jeszcze tańszych o 10 lub więcej złotych.

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Narreyroux Komornik Legionowo weekend spa ciechocinek