• Index
  •  » Eksport
  •  » Błąd podczas zapisywania projektu na dysku.

#1 2010-03-21 22:04:34

 paco

Użytkownik

Skąd: Świebodzice
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 19
WWW

Błąd podczas zapisywania projektu na dysku.

Kilkakrotnie podczas rozmów z użytkownikami WebSite X5 słyszałem o problemach z zapisywaniem projektu. Nikt nie znał przyczyny, ale zdarzało się to, że nie można było otworzyć programem projektu utworzonej strony. Do dziś ( po roku pracy na progranie) myślałem, że mnie to nie spotka i podczas próby otwarcia projektu do edycji zobaczyłem komunikat:
"Błąd podczas logowania projektu".
Wczoraj po wykonaniu eksportu  na dysk otrzymałem info, że eksport został przeprowadzony pomyślnie, ale cóż z tego - przecież nie mogłem go ponownie otworzyć.
Na szczęście (słuchając innych) ca jakiś czas tworzę kopię projektu i dlatego nie straciłem całego projektu (~500 podstron), a jedynie pracę z wczorajszego dnia.  Kopia zapasowa otwierała się bez problemu.
Czy mieliście już takie problemy???

Offline

 

#2 2010-03-22 12:52:59

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Błąd podczas zapisywania projektu na dysku.

Podstawowym pytaniem do Twojej wypowiedzi jest czy używasz oryginalnej wersji Websitex5 czy pirata. Co do dalszych Twoich zapytania to: tak miałem już takie problemy. Spowodowane wieloma przyczynami (niestety).
Pierwszy z nich błąd odczytu zapisanej kopii na dysku. Prawdopodobnie źle się zaimportował na sektor dysku. Od tamtej pory potrafię kopię zapisywaną na dysk zapisywać dwa razy (tak dla zabezpieczenia mojej pracy).
Drugi taki sam błąd można uzyskać, gdy się robi kopię zapasową na CD lub DVD. Aby temu zapobiec (przynajmniej tak u mnie było) przestałem robić zapisy na CD lub DVD na tanich nośnikach. Używam teraz płyt firmy Verbatim i jest bardzo dobrze aczkolwiek nie reklamuję tutaj firmy. Można zastosować płyty firm Sony, Tdk, czy inne ale odradzam tutaj firmy "krzak" ala bonanza bo to są tanie i gorszej jakości płyty.
Jest to moja opinia i nie należy się nią sugerować jeśli chodzi o wyżej wymienione firmy producentów nośników w postaci płyt Cd lob DVD.

Offline

 

#3 2010-03-22 15:03:12

 paco

Użytkownik

Skąd: Świebodzice
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 19
WWW

Re: Błąd podczas zapisywania projektu na dysku.

Mam oczywiście oryginalną wersję programu.
Jakie użyć nośniki do zapisania projektu, to oczywiście sprawa drugorzędna, natomiast chyba potwierdza się to że program jest zawodny (czasami źle zapisuje projekt ) i nieodzowna przy pracy jest kopia zapasowa.

Offline

 
  • Index
  •  » Eksport
  •  » Błąd podczas zapisywania projektu na dysku.
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
South Lake Tahoe nocleg w ciechocinku żarówka 100W wrocław