#1 2010-03-28 22:03:55

Łukasz Wolniewicz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 12

Pasek przewijania strony

Mam takie pytanie: czy ktoś może wie dlaczego po przestawieniu w programie opcji aby pasek przewijania nie był generowany przez program lecz taki jak każdy ma oryginalnie ustawiony w przeglądarce (to zależy od systemu operacyjnego) po ponownym uruchomieniu programu ustawienia powracają do paska generowanego automatycznie przez program pomimo tego że wcześniej zapisałem projekt z następującymi ustawieniami: styl tekstu -> paski przewijania -> i odznaczone "pozwól na ustawienia własne" co po ponownym uruchomieniu programu samo się zaznacza i tak w kółko trzeba przestawiać... Oczywiście można to za każdy razem przestawiać ale jest to denerwujące. Używam najnowszej legalnej wersji 8.0.11, czy jest to błąd tej wersji?
Może problemem jest w tym że używam programu na Windows7?

Jak ktoś nie zna rozwiązania to proszę o napisanie czy też tak macie bo jeśli nie to znaczy że chyba coś mi się źle zainstalowało.

Ostatnio edytowany przez Łukasz Wolniewicz (2010-03-29 19:42:27)

Offline

 

#2 2010-03-30 10:26:14

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Pasek przewijania strony

Sprawdziłem to u siebie. Pasek przewijania zmieniłem na inny kolor i fortam wrzuciłem na serwer po czym ponownie w programie Website X5 zmieniłem pasek na standardowy i wrzuciłem na serwer. Wszytko zrobiło się jak kazałem, pasek zrobił się jaki chciałem więc z tym jest wszytko wporządku musisz szukać u siebie przyczyny program nie jest winny. Gdby była to wina programu u mnie też miałbym taki błąd jak Ty masz

Offline

 

#3 2010-03-30 20:57:07

Łukasz Wolniewicz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 12

Re: Pasek przewijania strony

Ja jak wrzucam na serwer to mogę ustawić taki jak chcę, ale jak załóżmy ustawię taki aby każdy miał taki jaki ma w Windowsie to po zapisaniu wyłączeniu programu i ponownym uruchomieniu projektu pasek zmienia się sam na szary czyli jest zaznaczone okienko "pozwól na ustawienia własne" choć wcześniej je odznaczyłem i zapisałem. Tak też nie masz? Bo jak ja w kółko zminiam to na serwer mogę wysłać jaki chcę pasek tylko że za każdym razem musze to przestawiać.

Offline

 

#4 2010-05-11 10:19:42

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Pasek przewijania strony

Miałem taki przypadek, lecz nałożył się on z formatowaniem dysku i instalacją na nowo systemu operacyjnego. Po nowej instalacji programu WebsiteX5 wszystko wróciło do normy

Offline

 

#5 2010-05-11 15:10:14

 vtu

Lunatyk

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 360

Re: Pasek przewijania strony

Podobno "Ustawienia własne" Stylu paska przewijania prawidłowo
działają tylko pod przeglądarką IE7 i 8. Sam mam IE8 i ustawienia
działają prawidłowo. Pod innymi przeglądarkami wygląd paska jest
domyślny. Nie mam gdzie sprawdzić, czy naprawdę są kłopoty
z innymi przeglądarkami.

Ostatnio edytowany przez vtu (2010-05-11 15:50:51)

Offline

 

#6 2010-05-26 18:50:02

Łukasz Wolniewicz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 12

Re: Pasek przewijania strony

Odp. dla "vtu": Ale tu nie chodzi o wyświetlanie w przeglądarce paska tylko o konfigurację w programie WebSite jeszcze przed wysłaniem projektu na serwer.

Odp. dla "maniks"" Faktycznie po przeinstalowaniu systemu wszystko wraca do normy na ok. tydzień a potem  z powrotem jest to samo. Mi się wydaje że to jakiś błąd w programie, może to poprawią przy najbliżej aktualizacji o ile jeszcze jakaś będzie

__________________

Napisałem do Incomedia i problem jest w przeglądarce IE 8, jeśli posiada się starszą wersję IE to nie będzie błędu w programie z paskiem przewijania. Napisali mi że w następnej wersji programu zlikwidują funkcję umożliwiającą zmianę wyglądu paska.
Ja mam ten problem że używam Windowsa 7 i tam IE8 jest domyślnie a starszej wersji zainstalować się nie da

Ostatnio edytowany przez Łukasz Wolniewicz (2010-06-24 20:43:13)

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ettelsberg Appart nocleg w ciechocinku