#1 2010-03-25 14:07:23

Eryka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 6

W Firefox OK, w IE tragedia

Witam, proszę o pomoc. Program użytkuję legalnie.
Witryna działa bez zarzutu pod przeglądarką Firefox, zaś pod kochanym IExplorer zniknęły obrazki, gify, a także stały się nieaktywne wielopoziomowe belki menu. Początkowo myślałam, że to wina formantów ActiveX czy skryptów, ale przeglądarkę mam ustawioną na odtwarzania tej zawartości.
Czy ktoś z Was spotkał się z takim wariactwem? Proszę o pomoc.
Nawet nie wiem, od czego zacząć :-(
Program wielokrotnie  usunęłam z dysku i zainstalowałam, również posprzątałam na serwerze i na nowo przerzuciłam, i nic - kiszka.

Eryka

Offline

 

#2 2010-03-26 07:47:59

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: W Firefox OK, w IE tragedia

Pierwsza myśl jaka mi przychodzi do głowy to "wyczyść cache przeglądarki", ale napisałaś w poście, że zrobiłaś reinstalację IE więc to nie pomogło. Pewnie zapytasz co to cache, to pliki tymczasowe zawrotości IE zaleca się ich usuwanie, bo są to wpisy w IE jako automatyczne wypisane przez Ciebie formularze, stron internetowych pliki cookie itp.
Może jak byś podała jaka to strona internetowa, która źle się wyświetla to zobaczą inni czy u nich tak samo się wyświetla z tymi błędami jak u Ciebie.

Hosting na serwerze darmowy ? płatny ? Od tego też może wiele zależeć.

Jak dasz więcej inforamcji będziemy myśleć i postaramy się Ci pomóc

Offline

 

#3 2010-03-31 15:07:40

 Norbi123

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 30

Re: W Firefox OK, w IE tragedia

Czy sprawdzałas tez to jak wygląda strona na innym kompie ale tez w IExplorer???

Offline

 

#4 2010-03-31 16:35:14

Łukasz Wolniewicz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 12

Re: W Firefox OK, w IE tragedia

A IE nie do końca dobrze w współpracuje z WebSite X5 gdyż zdarza się że ucina ostatnie linijki tekstu na stronie co w innej przeglądarce jest dobrze wyświetlane.

Offline

 

#5 2010-03-31 23:36:47

 Astra28

Użytkownik

540547
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 18
WWW

Re: W Firefox OK, w IE tragedia

Siemanos.

Też kiedyś miałem podobne problemy. Kombinowałem jak koń pod górkę. Nic nie wymyśliłem. Po czasie okazało się, że to była wina serwera, na którym zaparkowałem stronkę. Hosting dał mi kolega za free, ale niestety serwer nie obsługiwał jakichś funkcji zaawansowanych i powodował właśnie konflikt mojej stronki z IE. Po zaparkowaniu stronki na płatnym serwerze w Nowym Meksyku w Texasie wszystkie problemy zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ... By the way .... serwer w TX kosztuje połowę tego co nasz polski Home.pl , z którym zresztą owocnie współpracuję na niwie zawodowej


Pozdrawiam wszystkich cieplutko ---> Niech żyje WebSiteX5 !!!
W pracy robię TO, a w domu TO, pomagam IM, a przestrzegam przed NIMI
-->Nie należy wstrzymywać gazów. Idą potem do głowy i stąd się biorą posrane pomysły !!!

Offline

 

#6 2010-04-04 21:29:58

Eryka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 6

Re: W Firefox OK, w IE tragedia

Sprawę zgłosiłam w firmie hostingowej - poradzili, aby do imentu wywalić IE i na nowo zainstalować IE8. Po tym zabiegu wszystko ruszyło :-) Nie wiem, co to miało wspólnego z tą firmą hostującą, wcześniej miałam IE7.

Bardzo wszystkim dziękuję za odpowiedzi i chęć pomocy. Nie było mnie długo w domu i stąd brak wcześniejszej mojej informacji.
Teraz mam inny dylemat i chyba tak łatwo nie pójdzie. Dotyczy sklepu. Ale o tym napiszę w innym wątku.

Pozdrawiam :-)

Offline

 

#7 2010-10-07 17:41:18

michalis1972

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-07
Posty: 2

Re: W Firefox OK, w IE tragedia

Hej. ja też mam ten sam problem, działa w innych wyszukiwarkach a w IE nie. Program legalny, na serwerze płatnym konto, nie kumam dlaczego nie działa.
Pomocy

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Casa de Amor www.ehotelsreviews.com darmowyporadnikmfo hotel spa w Ciechocinku