#1 2011-11-25 13:03:55

adamus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 3

PROBLEM W CZASIE EDYCJI PROJEKTU


Witam. Mam następujący problem z WebSite x5 evolution.wszystko legalne. W czasie próby ładowania projektu wyswietla się komunikat "Błąd podczas ładowania projektu" i edytować sie nie daje. Dotyczy to tylko jednego, konkretnego projektu, drugi wchodzi bez problemu. Pisane są w formacie .iwp
Prosze o pomoc, co robić

Offline

 

#2 2011-11-26 06:28:16

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: PROBLEM W CZASIE EDYCJI PROJEKTU

Sprawdź ścieżki dostępu do plików jpg, gif i innych w projekcie. Ale po głębszym namyśleniu takie błędy moim zdaniem wyskakują w momencie uszkodzenia się pliku .iwp . W takich przypadkach będziesz musiał zrobić projekt od nowa lub cofnąć się do nieuszkodzonej wersji pliku .iwp jeśli takowy zapisany wcześniej już masz.

Offline

 

#3 2011-11-26 14:19:49

adamus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 3

Re: PROBLEM W CZASIE EDYCJI PROJEKTU

Dzięki za pomoc. Zrobiłem rzecz nastepującą. Ten projekt był zapisany (kopia) w formacie .bws. Zmieniłem w nazwie format na .iws i wtedy wszedł.
Ale na przyszłość ... zaciekawiła mnie propozycja sprawdzenia kanałów dostępu .jpg .gif. Jak - gdzie to się robi?

Offline

 

#4 2011-11-27 17:01:56

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: PROBLEM W CZASIE EDYCJI PROJEKTU

adamus napisał:

Ale na przyszłość ... zaciekawiła mnie propozycja sprawdzenia kanałów dostępu .jpg .gif. Jak - gdzie to się robi?

Tam gdzie widać ścieżkę dostępu do plików .jpg, gif.

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Zielona Góra Hoteller SĂŁo TomĂŠ og Principe nocleg w ciechocinku żarówka 100W wrocław