#1 2011-09-26 12:37:11

 mdstudiodesign

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-26
Posty: 32
WWW

No to ja też coś mam...

Strona mieszkań na wynajem:

http://www.apartamo.eu

Zapraszam do obejrzenia i czekam na uwagi i sugestie.
Pozdrawiam


Robię to co lubię bo lubię to co robię!

Offline

 

#2 2012-03-01 18:04:40

 mdstudiodesign

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-26
Posty: 32
WWW

Re: No to ja też coś mam...

Jak zapewne zauwazycie, zabrałem się za odświeżanie niektórych zrealizaowanych przeze mnie stron. Najpierw była Viva a teraz przyszedł czas na Apartamo.

Mam nadzieję, że się spodoba w nowej kolorystyce.
Miłego oglądania!
Pozdrawiam

www.apartamo.eu


Robię to co lubię bo lubię to co robię!

Offline

 

#3 2012-03-03 06:17:51

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: No to ja też coś mam...

Super świetnie. Fajnie by było jak byś przedstawił jak zrobiłeś takie wzorce własne szablonów to by wyjaśniało Twoją technikę robienia w programie i innyxh zapewne trochę doszkoliło

EDIT: możesz podać jaką nazwę nosi szablon jaki użyłeś?

Ostatnio edytowany przez anex (2012-03-03 19:02:44)

Offline

 

#4 2012-03-16 15:07:59

 mdstudiodesign

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-26
Posty: 32
WWW

Re: No to ja też coś mam...

anex napisał:

Super świetnie. Fajnie by było jak byś przedstawił jak zrobiłeś takie wzorce własne szablonów to by wyjaśniało Twoją technikę robienia w programie i innyxh zapewne trochę doszkoliło

EDIT: możesz podać jaką nazwę nosi szablon jaki użyłeś?

Hej!
Znalazłem chwilę więc odpisuje:
Stronka nie jest oparta na szablonie z programu, sam wiesz na pewno, że szablony przygotowane w programie pozostawiają wiele do życzenia. Grafikę i flashe przygotowuje sam. Na pakiecie Selteco. Photo Lab i Alligator flash designer są bardzo proste w obsłudze i niewielkie animacje zrobisz na tym programiku szybko bez potrzeby specjalnej znajomości programu. (Ważnym elementem jest tło i jego sposób umiejscowienia w witrynie i na każdej z podstron. Jak widać na stronie Viva Ceramica mamy zróżnicowane tło w przypadku kilku stron. ) Później pozostaje tylko umiejętne rozplanowanie podstron, dobór kolorystyki menu wstawienie ngotowych elementów, itp. Co do samego programu Website X5; brakuje mi paru konkretnych funkcji, przedstawiłem pomysły na http://answers.websitex5.com/, może wezmą je pod uwagę.
Ps. Teraz działam nad kolejną stroną, jak skończę to oczywiście podam linka do oceny!
Pozdrawiam serdecznie.
Maciej

Ostatnio edytowany przez mdstudiodesign (2012-03-16 15:11:21)


Robię to co lubię bo lubię to co robię!

Offline

 

#5 2014-09-08 15:06:19

 mdstudiodesign

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-26
Posty: 32
WWW

Re: No to ja też coś mam...

Witam!
Przedstawiam odświeżoną stronkę dotyczącą apartamentów do wynajęcia w Szczecinie. Zaktualizowana z wersji X8 do wersji X10 prof więc przeskok technologiczny spory! :-)
Pozdrawiam

A tu link: www.apartamo.eu


Robię to co lubię bo lubię to co robię!

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ehotelsreviews.com walentynki Ciechocinek Boite de vitesses voiture https://cncq.pl/t/domy-z-drewna/