#1 2011-02-27 10:58:23

LunaS

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 2

Problem z zoomem i narożnikiem reklamowym.

Witam,
Od niedawna kupiliśmy Website X5 v8, głównie jako buildera ale mamy z nim problemy. Jeśli znalazłby się ktoś tak miły i pomógł to byłoby fajnie.

wersja 8.0.15 polish.

Próbka:

www.agacatering.pl/2

I tam na głównej stronie (O firmie) jak się chce powiększyć obrazki - to czasami się zacina - ściemnia się obraz i nie pojawia się powiększony obraz. Czasami to działa czasami nie. Poklikajcie kilka razy na tych grafikach na głównej stronie - będzie się wyświetlało poprawnie do pewnego czasu. Aż nagle odmówi ten skrypt posłuszeństwa.

Druga sprawa to narożnik reklamowy - tak jakby był nie kompletny - nie działa poprawnie - kwadracik się tylko wyświetla.

Ktoś miał takie błędy ?

Dziwne jest o tyle że podczas testów w programie wszystko jest OK - po eksporcie już nie. Próbowałem na ff, opera i jest źle.


Pozdrawiam - Rafał.

Offline

 

#2 2011-02-27 11:25:47

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Problem z zoomem i narożnikiem reklamowym.

Strona stoi na dobrych serwerach w firmie superhost.pl więc napewno nie leży wina po ich stronie. Co do zdjęć na stronie "o firmie" i tej mini galerii jak można tak powiedzieć to u mnie wszystko chodzi i zdjęcią się nie wieszają (test 100 kliknięć na każde foto). Gorzej jest z prawym górnym rogiem faktycznie coś z nim jest nie tak. Dziwne powiem szczerze, może pomoże usunięcie tego obiektu i ustawienie go na nowo w projekcie strony po przez program WebsiteX5 ?

Offline

 

#3 2011-02-27 21:38:36

LunaS

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 2

Re: Problem z zoomem i narożnikiem reklamowym.

No hej,
Dzięki za odpowiedź. Wiesz co a spróbuj tak szybko klikać na jednym obrazku - no wtedy się na pewno zatnie Sprawdzałem na innych komputerach - faktycznie czasami trzeba dużo kliknąć i dopiero się zatnie - ale jest metoda na zacięcie szybkie kliknięcia bardzo szybkie - wtedy się ten efekt uzyskuje.

I poza tym dość wolno się generuje ten zoom - ale to już pewnie wina skryptu. No i zależy też od przeglądarki - wiadomo IE straszny muł.

Zadałem zapytanie na forum WebsiteX - na razie cisza - tam czytałem mają ludzie ten sam problem - ale posty były po francusku i tłumacząc to nic nie rozumiem.

Offline

 

#4 2011-02-28 07:19:58

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Problem z zoomem i narożnikiem reklamowym.

LunaS napisał:

I poza tym dość wolno się generuje ten zoom - ale to już pewnie wina skryptu.

dlatego też używam galerii simplewiver

Offline

 

#5 2011-03-01 10:41:35

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: Problem z zoomem i narożnikiem reklamowym.

ciekawa jak i milion innych galerii

Offline

 

#6 2011-03-20 09:37:10

 piotrkroolikowski

Użytkownik

9704412
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 19
WWW

Re: Problem z zoomem i narożnikiem reklamowym.

Zajrzyj do mnie na www, u mnie narożnik działa bez zarzutu i nie miałem z nim żadnych kłopotów, pokombinuj w ustawieniach z jego wielkością lub przeładuj wszystko jeszcze raz.

Offline

 

#7 2011-03-20 10:39:26

 vtu

Lunatyk

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 360

Re: Problem z zoomem i narożnikiem reklamowym.

Narożnik reklamowy w innym temacie. Ciekawostka.
Na stronie mojego kolegi którą zrobiłem, narożnik jest blokowany przez reklamy statystyk Stat 24. Dopiero jak reklama zniknie
to narażnik się uruchamia. Ponieważ reklama długo się utrzymuje to narożnik jest prawie nie używany.
http://www.diagcar.pl

Offline

 

#8 2011-03-21 09:04:00

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Problem z zoomem i narożnikiem reklamowym.

A na tej stronie jest w stopce licznik odwiedzin i nie przekierowuje na jakąś stronę darmowych liczników więc jak to vtu zrobiłeś ?

Offline

 

#9 2011-03-21 10:24:15

 vtu

Lunatyk

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 360

Re: Problem z zoomem i narożnikiem reklamowym.

To jest licznik bezpłatnych statystyk Stat 24. Wymagane logo Stat24 z linkiem do strony jest.
A licznik jest typu tekstowego ze skryptem licznika Stat24. Ponieważ jest bezpłatny to pakuje
cały czas reklamę na stronie zliczającej odwiedziny. Powinien być niby tylko na Stronie głównej,
no ale mnie się jakoś na stopce umieścił.

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-websitex5.pun.pl Ciechocinek hotele spa