#1 2011-01-15 21:11:18

 vtu

Lunatyk

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 360

Baner i animacja flash - problem.

Na banerze jest wstawiona animacja.swf. Dodatkowo jest wstawiony obraz.jpg.
Problem polega na tym, że animację.swf udaje mi się nałożyć na część obrazu.jpg,
ale to co jest mi potrzebne, czyli chcę obraz.jpg nałożyć część animacji.swf
- nie udaje mi się. Może ktoś ma pomysł na to?

Offline

 

#2 2011-01-19 12:07:51

 pawel_majcherski

Nowy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-01-14
Posty: 8
WWW

Re: Baner i animacja flash - problem.

postaraj się zminić kolejność wstawiania obrazów. U mnie zadziałało. Trzeba najpierw *.swf a później *.jpg i trza pokombinowac

Offline

 

#3 2011-01-19 19:08:39

 vtu

Lunatyk

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 360

Re: Baner i animacja flash - problem.

Jest to niemożliwe co piszesz. Wszystko sprawdziłem i nic. Przecież WebSite nie jest takie zawiłe.
Pozatym kolejność wstawiania tu nie ma znaczenia, gdyż w opcjach banera są dwa przyciski - przenieś
na wierzch, przenieś pod spód. W przypadku tej kombinacji, nie działają. Próbowałem innymi edytorami
stron i też nic. .swf na .jpg można nałożyć, a odwratnie nie. Mam najnowsza wersję 8.0.15 tak że
niewiem jak Tobie się udało. Zaznaczam, że podczas edycji, nakładanie obrazu.jpg na .swf działa
prawidłowo, ale efekt końcowy po wstawieniu  projektu do przeglądarki jest zły- zawsze .jpg na spodzie.

Co tu dużo pisać. Po dłuższym (dwa dni) kombinawaniu wpadłem na pomysł i użyłem prostej sztuczki.
Programem Alligator Flash Designer zapisałem obraz.jpg na obraz.swf i teraz mogę na banerze mieszać
dwiema animacjami do woli. Mało kto to stosuje, ale można bardzo precyzyjnie ustawić animacje lub
obrazy na banerze przy pomocy opcji: współrzędna, wysokość i szerokość.

Offline

 

#4 2011-01-25 07:44:38

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: Baner i animacja flash - problem.

Wychodzi na to, że to trudny wątek do pokonania

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Nicaragua Hoteller SĂŁo TomĂŠ og Principe walentynki Ciechocinek Boite de vitesses voiture