#16 2011-03-01 10:40:42

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: formularz e-mail

uu, a i nawet ktoś ze straży granicznej się zarejestrował na forum, bo podała e-mail z domeny @strazgraniczna.pl, więc lepiej uważać

Offline

 

#17 2011-12-15 12:41:23

kaczek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 2

Re: formularz e-mail

Witam
Jestem tu nowy
MAm problem następujący:
formularz po wypełnieniu działa ale ja na mojego maila dostaję tylko informację "otrzymałeś nowy formularz: - tak sobie to ustawiłem. Nie ma natomiast danych wysyłającego do mnie ten formularz. O co kaman?

Offline

 

#18 2011-12-15 12:49:59

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: formularz e-mail

Z fusów nie potrafimy pomóc. Podaj więcej danych: strona internetowa na której znajduje się owy formularz, dane jakie wprowadziłeś w ustawienia w czasie projektowania strony w programie websitex5. Na początek to wystarczy wtedy może ktoś z forumowiczów będzie wiedział jak Ci pomóc

Offline

 

#19 2011-12-15 13:34:22

kaczek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 2

Re: formularz e-mail

Witam
moja strona to : kkona.pl
strona jest na serwerze friko.pl
Mogę zrobić zrzut ekranu z ustawieniami jakie zrobiłem w zakładce "Wyślij" w formularzu e-mail ale nie wiem jak załączyć do posta plik. Może opiszę:
w "tryb wysyłania wiadomości" zaznaczyłem Domyślny
W "przesyłanie danych" podałem mój adres email i wpisałem "Treść wiadomości" i "temat wiadomości"
na dole zaznaczyłem "dołącz zebrane dane w formacie CSV"
W drugiej kolumnie zaznaczyłem "wyślij potwierdzenie otrzymania użytkownikowi" i na dole zaznaczyłem "dołącz zebrane dane"
I teraz tak:
Do mnie przychodzi na maila tylko informacja którą zamieściłem w "trześć wiadomości" nic poza tym a powinny być dane które wpisał mój klient w formularzu.
Do klienta dochodzi to co napisałem w treści wiadomości, ale nie ma polskich znaków są zamiast nich jakieś dziwne szlaczki i krzaczki.

Offline

 

#20 2011-12-16 06:27:30

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: formularz e-mail

Po pierwsze strona kkona.pl taka strona nie istnieje. Po drugie friko.pl to darmowy hosting więc nie ma się co dziwić, że Ci coś nie chodzi. Ich serwer ma problemy z obsługą PHP (z jakiej korzysta formularz kontaktowy) tak jak wiele innych darmowych lub wielkich molochów np. TPSA. Nie ma co nawet do nich pisać o pomoc bo nie odpiszą zmień usługodawcę i formularz będzie działał lub zrezygnuj z formularza.

Offline

 

#21 2011-12-16 09:48:46

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: formularz e-mail

Faktycznie strona nie działa. Ja też miałam z rok darmowe konto takie jak proponują na friko.pl i faktycznie bardziej się opłaca za kilka złotych rocznie kupić porządne płatne konto niż się męczyć. Pamiętajcie nigdy nic za darmo nie było co miało być na mega wypasie, zawsze za mega wypas trzeba zapłacić chociaż najmniejszą kwotę !!!

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://roomcinema21.online worldhotels-in.com walentynki Ciechocinek Boite de vitesses voiture