#1 2010-10-18 15:58:22

 Apteka Zdrowie

Nowy użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-10-18
Posty: 4
WWW

strona firmowa - Apteka Zdrowie Poznań

Witam

przedstawiam firmową stronę

www.zdrowieapteka.pl

stronę Apteki Zdrowie z Poznania, którą sam stworzyłem wg. własnego pomysłu, do strony dołączyłem też parę skryptów jak np. licznik odwiedzin, statystyki. Projekt cały czas rozwijam. W sumie to sam nie myślałem, że można tyle napisać o no może nie takiej zwykłej aptece, a nie jest to strona apteki internetowej, po prostu ma spełniać rolę informacyjną. Owszem też myślę o otwarciu apteki internetowej, właściwie to już nad nią pracuję w przyszłości będzie dostępna pod adresem www.idrug.pl

Bardzo podoba mi się pomysł założenia forum o WebSite może znajdę tutaj podady jak zastosować pewne rozwiązania oraz uzyskam opinie o mojej stronie np. co warto jeszcze dodać, czy zmienić

Pozdrawiam wszystkich czytający ten wpis
oraz dziękuję za zaproszenie do forum

Wojtek

Offline

 

#2 2010-10-19 00:19:29

 Bora57

Często na forum

Zarejestrowany: 2010-06-19
Posty: 74
WWW

Re: strona firmowa - Apteka Zdrowie Poznań

Witam serdecznie na forum. Strona którą stworzyłeś jest OK. Mam jednak dla Ciebie propozycję odnośnie menu strony. Widzę, że zastosowałeś menu poziome i po najechaniu na niego myszą otwiera się podmenu i zakrywa część strony. Oczywiście jest to przez chwilę. Ale jak już stworzyłeś pierwszą pozycję w menu jako link to we właściwościach poziomy zaznacz pozycję "ukryj podmenu tego poziomy". Po kliknięciu pierwszej pozycji otwiera się strona a podmenu ukazuje się w Twoim przypadku po lewej stronie. Nie przeszkadza to w nawigacji a mnie się wydaje, że tak jest lepiej. Możesz oczywiście tego nie robić ale daję Ci to tylko jako rozwiązanie do rozważenia.

Offline

 

#3 2010-10-19 12:15:36

 Apteka Zdrowie

Nowy użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-10-18
Posty: 4
WWW

Re: strona firmowa - Apteka Zdrowie Poznań

Witam, dziękuję za zainteresowanie. Właściwie to nie wiedziałem o takiej opcji, ale może dlatego, że nie była mi potrzebna, chciałem uzuskać taki efekt jak widać - rząd otwieranych szufladek wiem to typowo apteczne ale to w końcu strona apteki.

Jeśli jeszcze coś przyjdzie wam do głowy chętnie rozważę lub wykorzystam w tym lub innym projekcie. WebSite naprawdę wciąga

Pozdrawiam i zapraszam na www.zdrowieapteka.pl

Offline

 

#4 2010-10-20 10:06:51

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: strona firmowa - Apteka Zdrowie Poznań

Z regóły strony są właśnie z takim menu więc nei odbiegasz od normy

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotel Golf Coast darmowyporadnikmfo hotel spa w Ciechocinku