#1 2010-08-04 22:30:56

 Przemya13

Często na forum

528873
Skąd: Lubiewo
Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 74
WWW

Sugestie dotyczące Forum

W tym temacie chciałbym podzielić się swoimi sugestiami na temat Forum otóż...nie podoba mi się że jest tak ponuro, aż mi sie nie chce tutaj przebywac jest tak ciemno... i kategorie-za mało jest tych kategorii Dodaj kategorie typu dowcipy inne strony gidne polecenia wolne tematy typu jakisport uprawiacie rózne newsy o sporcie więcej sond itp.
Nie zebym narzekal ale w koncu ten dzialjest to podzielenia sie sugestiami na temat Forum
pozdr
a co wy myślicie?


| www.ftf-clan.ugu.pl |
Jeśli widzisz biegnącego co sił w nogach magazyniera amunicji, zrób wszystko aby go wyprzedzić!

Offline

 

#2 2010-08-05 06:21:23

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Sugestie dotyczące Forum

Po pierwsze forum odwzorowuje się na stylu jaki posiada oficjalne forum programu website X5. Po drugie ponurość, która tutaj panuje Twoim zdaniem możesz sobie zmienić, masz tak zwanych styli od wyboru do koloru wystarczy wejść w ustawienia swojego profilu i poszukać zakładki styl co spowoduje zmianę graficzną forum na takie jakie Ci będzie odpowiadało. Po trzecie kategorie, które proponujesz są dla 10 latków. Dowcipy czy inne kategorie to możesz znalesć na forach mangi, naruto i tym podobnych fantazyjnych forach. Tutaj napewno czegoś takiego nie znajdziesz. Po czwarte sondy będą jeśli tematyka na forum poruszana przez użytkowników będzie tego wymagała. Na dzień dzisiejszy nie widzę, aby była taka potrzeba, ale może w przyszłości nadejdze okazja na sondę . Po piąte i ostatnie dział do podzielenia się sugestiami jak najbardziej nie tylko na temat "ulepszania" forum, ale i rozmów o programie website X5
P.S jak piszesz cytuję : "...nie podoba mi się że jest tak ponuro, aż mi sie nie chce tutaj przebywac." Polecam Ci w takim razie nie przebywanie tutaj rozumiem, że komuś to forum może się nie podobać lub nie zgadza się z jego zasadami

Offline

 

#3 2010-08-06 18:43:11

 Przemya13

Często na forum

528873
Skąd: Lubiewo
Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 74
WWW

Re: Sugestie dotyczące Forum

Tylko proponowałem ale wymienione przezemnie rzeczy mogą zwiększyć "życie" na forum bo tutaj nikogo nie ma
I w kocu pisałem nie narzekam ale bym to zmienił pozdr
Dla mnie nie ma problemu


| www.ftf-clan.ugu.pl |
Jeśli widzisz biegnącego co sił w nogach magazyniera amunicji, zrób wszystko aby go wyprzedzić!

Offline

 

#4 2010-08-07 06:28:03

 maniks

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 540
WWW

Re: Sugestie dotyczące Forum

Nie napisałem w odpowiedzi na Twój post, że narzekasz. Napisałem tylko, że to forum ma mieć charakter zbliżony do oficjalnego forum programu website X5. Życie na forum jako takie jest i to ludzi, którzy korzystają z website X5, a o to właśnie chodzi i takie założenie ma to forum. Polskie elitarne forum nieoficjalne programu website X5 Wiadomo zawsze mogło by być więcej użytkowników. Forum ma charakter taki, że zwiększyć "życie" na forum mogą tylko osoby związane z programem website X5 opisując swoje problemy, a użytkownicy, których mam nadzieje będzie tutaj coraz więcej będą potrafili sobie nawzajem pomóc w rozwiązaniu problemów związanych z website X5 i wszystkim co dotyczy tworzenia stron www. Więc podsumowując wypowiedz, jeśli dodane zostało by do forum działy dowcipy, śmieszne i tym podobne fora zaczeła by się tutaj robić masówka gówniarzy wypisujących bzdety, a tego chcę uniknać. Po za tym w formie ciekawostki mogę Cię poinformować, że nie długo powinno być forum zablokowane dla gości. To znaczy nie będzie można przeglądać forum bez zalogowania się, to też zapewne zwiększy liczbę osób zarejestrowanych na forum, lecz zobaczymy co to da. Może pogorszyć lub poleszpyć sytuację tego forum.

Offline

 

#5 2010-08-11 08:07:16

 anex

Lunatyk

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 270

Re: Sugestie dotyczące Forum

Dawno nie byłam ale widzę, że mimo wszystko się nieźle kręci to forum jak jest tylko ( i mam nadzieje, że nie tylko) dla ludzi związanymi z websitex5

Offline

 
pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels Oтeли Ресифи Ciechocinek hotele spa